Saty na stuzkovu

svetlana6

ja ked som mala stuzkovu, mala som bordove dlhe saty, mamina mala taku kostymovu suknu a elegantny bordovy top/bluzku a tatovi sme dali aspon bordovu kravatu :o)

kla.ra

moja mamina si dala cierne "koktejlky".. vela maminiek mali rozne sakove kostymi, cierne sukne pod alebo nad kolena...tmave nohavice a nejaky elegantny top

evellina

ahojte...neviete mi niekto poradit co si mam obliest na stuzkovu,ked som rodic??..teda neviem ci kratke saty,alebo dlhe,nemam ani sajnu co nosia rodicia..prosim poradte mi...dakujem

sonka

Včera som mala stužkovú a bolo super. Juj, len škoda, že to tak rýchlo ubehlo. Čo sa šiat týka, mala som červené, krátke (dĺžka asi tesne pod kolená), bez korzetu... proste úplne jednpduché, k tomu čierno strieborné doplnky a poviem vám pripadala som si ako hviezda, ale to v pravom slova zmysle. Nie nadarmo sa vraví, že v jednoduchosti je krása.

vava

Mozte si najst nejake pekne saty na nete/v casopise a potom nejaku sikovnu krajcirku, ktora vam ich podla obrazku usije. Co sa tyka ceny, bude zalezat na mnozstve latky (na kratke saty aj do 500Sk), a ceny krajcirky (podla toho ci je to znama, alebo ci by si isla normalne do zakazkoveho sitia...)

haluzaccka

neviete mi niekto poradit saty na stuzkkovu kde maju pekne??.......... ale v tkej troska vacsej elkosti......diiik

lienka17

ja som si saty nasla uplne nahaluza :DD len tak som sla,videla,skusila a kupila .DD povodne som chcela zlte ale nakoniec su z nich krasne tyrkysove splyvave jednoduche saty :DD