Materská škôlka a choroby

evitka001

on má skôr suchý kašeľ akurát ráno mu chvíľu trvá kým sa vykašle. Skúšali sme hedelix,promethazin 5, robitussin, stoptussin, tusin, paxeladine a neviem čo všetko ešte, zaberie to iba 1 x ale na ďaľší krát už nie fakt neviem čo by som mu ešte dala.

jablonkaa

skusali ste sinupret? je to bylinny vytazok, mozu ho uz aj dojcata, a je velmi dobry na rozpustanie hlienov. hlieny su pricinou zvracania, pretoze deti sa ich nedokazu inak zbavit. ale je dobre, ked ich aspon takto dostanu von z dychacich ciest.

jajka001

moj maly zacial tiez takto kaslat, az ho napinalo. pritom soplik ani nie. ani teploty. davam mu mukosin s medom, super to zabralo. ak nemas teraz doma, tak aspon cajik s medom zatial.

evitka001

ahojte maminy. neubehol dlhý čas a náš synátor je opäť akýsi chorľavý. strašne kašle a ráno ho tak napínalo až sa povracal. neviete mi niektorá poradiť čo dobre účinkuje na dlhotrvajúci kašel???

pomoc

aj keby bol viacej chorý ako zdravý aj tak by si to neriešila cestou lekárov tak potom ti závidím že syn ma taký silný organizmus náš je na tom asi opačne a ja už neviem kam a na koho sa mam obrátiť.

titina

Keď tak hrozne vracal, tak potom začal prijímať najprv iba horký čaj, postupne, piškóty, banány. Ale vravím, že vtedy bol 2 týždne doma, nebolo to žiadne zázračné postavenie na nohy. Toto mám jedinú skúsenosť s chorobou. Ale keď má nádchu, alebo kašeľ, alebo teplotu, nedávam vôbec nič. Jeho telo si s tým našťastie vie poradiť samo. Samozrejme, že nádchu má týždeň, hovorí sa, že s lekárom trvá nádcha 7 dní a bez lekára týždeň, no nie? Ale ničím to netlmím, nechávam tomu voľný priebeh. Aj kašľu. Viem, že 99 percent so mnou nesúhlasíte, ale aj my keď sme boli deti, choroby sme prežili bez akýchkoľvek prípravkov. Keď sa už raz začne s liekmi, ako keby už nebolo návratu späť.

pomoc

titina a co si dala synovi ze ho to postavilo na nohy mam tan isty problem "skolka"a uz neviem co mu mam dat on sice nevracal ale je casto chory porad ked nieco ked vies

titina

Môj syn (3,5 roka) nastúpil do škôlky v troch rokoch. Dovtedy mal 2x v živote teplotu po jednom dni a 2x nádchu. Po nástupe do škôlky chytil nejaký vírus, vracal 24 hodín, bol 2 týždne doma. Nebral žiadne lieky (ešte v živote nebral žiadne lieky). A odvtedy zase nebol chorý. Prípravkom z lekární nedôverujem, podľa mňa spôsobujú dočasné utlmenie choroby, ale aj opakované sa vracanie choroby donekonečna, akoby si lekárnici zaručovali neustály odbyt svojich výrobkov.