Menstruacia a milovanie

Príspevok v téme: Menstruacia a milovanie
m&m

Vzdy ked som mala menstruaciu tak som na sex chut velmi nemala a ak ano tak som sa prito nevedela poriadne uvolnit,pretoze som stale mala v podvedomi môj menzes.Teraz vsak posledne dni sa nieco zmenilo ... mam nenormalnu chut na sex aj pocas menstruacie,ked som neni s partnerom tak si to robim sama.Prave dnes mi konci menzes a mam uz len slabucky hnedavy vytok.Cely menzes som sa premilovala,chcem sa preto spytat ci mi to nejak nemôze uskodit,ci som sa dostatocne vycistila??Ci mi to nejak nemohlo nieco narusit,ked vkuse cele 4dni?A potom by ma zaujimalo aj to preco prislo k takej zmene ja by som mohla vkuse zo svojim partnerom samozrejme a verte ci nie aj on,nechapeme!dakujem za prispevky :))

ellyy

presne aj ja by som sa pocas kramov neskutocne milovala ja mam vtedy na to neuveritelnu chut...ale mne sa to zda divne pocas kramov...

lucka

No neuveris,ale presne taku istu chut som mala aj ja pocas menzesu...Vzdy som bola proti milovaniu pocas *stopky*,ale ak mas staleho priatela a samozrejme,ze mu to nevadi a ma chut takisto,nie je co riesit.No a k tej chuti by som to priradila k zmene hladiny hormonov...

niekto

pocas menzesu sex mat mozes
je zvysene riziko infekcie preto je lepsie mat staleho partnera pripadne pouzit kondom ale myslim ze sa nemas coho bat :o)