Gynekológ alebo gynekologička? - koho preferujete?

.....

Pre niektorých je gynekologické vyšetrenie postrachom, ale neviem prečo. Je úplné normálne a pritom ani nie bolestivé, dá sa to vydržať. Nebojte, ved príde čas, kedy to pochopíte. Skúsite kolonoskopiu, keď vám budú pchať kameru do zadku (inak sú to dobré bolesti)....,urolog vám bude nafukovať močový mechúr, aby odstránil zrasty,... odstránia vám pol hrubého čreva a urobia vývod....a je veľa iných vecí...

eviku777

tilda/ nie gynekolog neni moj priatel , ani ma fyzicky nepritahuje ani mi neni sympaticky no napriek tomu gynekologicke vysetrenie mi vobec nie je neprijemne, nic ma tam neboli ani sa nehambim, vobec mi to nie je neprijemne daleko neprijemnejsie mi je napr zubarske vysetrenie + zakroky , alebo napr gastroentrologicke vysetrenie alebo krcne vysetrenie. tieto su mi ozaj nepriejmne. a jedine co mi je nepriejemne u gynekologa je cakanie na vysledky!!!

tilda

eviku777
nič v zlom, ale teda neviem čo si mám myslieť, že je ti to skôr príjemné ako nepríjemné? Jasné, že sú aj horšie a bolestivé vyšetrenia, ale aby gynekologické vyšetrenie bolo príjemné?
Možno iba vtedy,ak by si chodila k svojmu priateľovi, ale inak neviem...

eviku777

tilda/ mne to gynekologicke vysetrnie nie je neprijemne, su aj neprijemnejsie vysetrenia. je mi to uplnu normalne skor prijemne ako neprijemne

macka26

je to subjektivne a ide predovsetkym o to, kto ma z koho aky pocit a nemalu mieru zohrava profesionakita doktora, doktorky...

agama

mne sa zase neosvedčil chlap - gynekológ...vlastne dvaja... jeden fakt taký nejaký divný, hovorilo sa po meste o ňom všeličo, skôr som mala pocit, že je úchyl a nie lekár :D a druhý totálne mimo :D teraz mám lekárku a som s ňou maximálne spokojná, drvivá väčšina žien chce chodiť k nej, len už neberie nové pacientky. fakt ju všetci chvália... ja som spokojná a určite nebude meniť a ak to raz bude aktuálne, chcela by som ju aj pri pôrode...

soffa

ku gynekologovi,pocula som ze zeny byvaju dost nesetrne.moj je taky 50tnik a urcite videl,za tie roky tooooooolko zien,ze na mna nie je ani zvedavy..a je to odbornik!!!

sydney

ja som stale odmietala chlapa a chodila k zenskej,mamina,aj dalsie kamosky nezavisle od seba vraveli,ze im vaic sedi chlap.zalezi asi,ale proste,od svojej doktorky som odisola,lebo som mala dojem,ze sa vyzivala,ked mna to bolelo,a ked som sa jej spytala na nieco,tak sa na mna osopila,nech som ticho,ze vysetrujem,tak som odisla ku chlapovi,ktory ma odlisny pristup a vobec mi to nie je neprijemne

aluska1

ja som volakedy chodila k takej zene...neviem ci ona nikdy nebola na vysetreni ked bola taka hruba a vobec jej nezalezalo ci ma to boli alebo

ale ved tomu doktorovi je to jedno....co si myslis ze jeho to vzrusuje alebo co?
preboha doktor jak doktor....na pohlavi snad nezalezi, hlavne ze je odbornik

tilda

aluska
ak by si natrafila na môjho bývalého doktora, tak mi ver, že by si chodila už len k žene
a je veľký rozdiel otrčiť vagínu tomu komu ja chcem a tomu komu musím