vztrah k rodicom

Príspevok v téme: vztrah k rodicom
stratena

Mam 14 a moj vztah k rodicom nieje najlepsi...len chcem pocut vas nazor....moji rodicia mi nadavaju na kamaratky pritom ich nepoznaju..na jednu povedala matka ze je kurva ostatne su sproste lajdacky a pritom ich ani nevidela :( a ked si ich branim otec povie ze ich mam radsej ako vlastnu rodinu...ze im robim sluzku :( aj keby som im robila sluhu tak je to moja vec moje kamartky...ze stale s nimi chodim vonku...ale kto nechodi vonku s kamartmi ?? aj oni chodili vonku s kamaratmi preco maju namietkz :(...predtym som s kamaratkami vonku nechodila bola som doma tak ma vyhanali von teras chodim a chcu aby som bola doma :( stale si najdu nieco aby mi mohli ublizovat...pytaju sa preco niesom doma a ja im hovorim ..NACo ked vzdy ked som je mi len placem :( nic zle neurobim a nemozem ist von :( PRECO ?? zevraj ma pokazia :( ja citim pravy opak vdaka nim mam prehlad o veciach o ktorych som ziadny prehlad nemala...nemala som prehlad o skolach o tom co sa deje na sidlisku co sa deje vo svete nevedela by som ako si vybavit cipovu kartu...oni ma pocuvaju ked terba/....moji rodicia ma nikdy nechcu vupocut :( poviem im ahoj caw co v skole a daco im poviem nieco smiesne ale oni v tom uvidia nieco zle a zacnu provokovat zas a zas mam plakat :( mama mi vravi ze som hlupa rada by ma videla na psychiatrii :( ja sa spravam ako ostatni len oni nemaju prehlad otom co sa deje :( vzdy ked som s nimi tam sa mi pokazi den :(:(:( mam este jednu sestru :( mladsiu ako viete tak ono si myslite ze to nieje tak ale su to vacsi maznacici :( moze byt vonku jej kamartky sa krmia u nas doma chodi k nim prespavat a ja ani nemozem ist ku kamaratke ani na jednu noc :( zasa sa oblieka a ide prec za kamartkami a ja ked pojdem zas budu namietky :( stale maju nejake namietky :(:( ma o 4 roky menej ako ja :( a ja ja nic :( mam nieco upratat a ked poviem preco to nespravi ona tak ona je este malicka :(:( ale v jej veku som tolko krat utrela prach na policka sla kupit chlieb vyniest smetie pomahala som varit :(:( ROBIM DACO ZLE ?? :( ano viem kricat by som na rodicov nemala iked kricim ale ked si nemozem pomoct citim sa taka stratena....nepocuvaju ma nezaujima ich nic co som zazila :( ako sa citim :( moje zdravotne problemy :( nic niic :(:(:( tak co robim ZLE ????

jajka

prechadzaš ťazkým obdobím. zatiaľ s tým nic nespravís. musíš to vydržať. držím ti palce a nenechaj sa zdeptať. kamošky potrebuješ, potrebuješ aj dobré vzťahy v rodine. vydrž pár rokov, časom sa to zmení. máš ešte len 14, počkaj zo dva tri roky a nerob žiadne hluposti.