Som plnostihla-no a co?

Príspevok v téme: Som plnostihla-no a co?
Lusytta

Ahojte vsetky babenky, ktore mate problemy s nadvahou alebo podvahou...zakladam tuto tmu v nadeji, ze ked nas bude viac, co sa privelmi netrapime so svojou vahou, mozno pomozeme tym, ktore to stastie nemaju...Takze sa hrdo priznavam: mam 159 cm a 70 kg, som plnostihla (nie obezna!!!) a nejak velmi ma to netrapi! Nieze by som nechcela zmenit svoj vyzor, ako asi kazda zena, ani ja niesom uplne spokojna so svojou postavou, ale ked citam problemy dievcat s PPP, tak som za svoje kila vdacna...mam normalne menzes, peknu plet, nepadaju mi vlasy...sice mam silnejsie stehna, ale zato sa mi muzi radi divaju do vystrihu :o))) A nemienim zvysok svojho zivota byt na dietach alebo sa nejak zasadne obmedzovat v jedle...Myslim, ze staci to neprehanat s jedenim somarin-sladkosti a cipsikov a pod. a vsetko bude OK. Tak podme, podme, babeny, pridajte sa ku mne a ukazme PPP-ckarkam, ze 50kg na 170cm nie je privela ale straaaaaasne malo!!!

wheeeej

Ahojte... veru zaujimava tema a mam taky pocit ze sa tot u blizi k riadnym hadkam tak sa ulludnite baby:)
Hej, su tu aj take, aj take. Ja osone, napr tiez mommentalne chudnem, lebo som nejake to "kilo" pribrala, no citim sa lepsie ked nieco robim pre svoje telo cvicenim a vyvazenou stravou.
Lusytta, tebe gratulujem, ked si so sebou spokona, to je zaklad doreho sebavedomia:) A baby nepindajte nanu, kazdy sme nejaki, ona si len povedala ako sa citi, vy chcete byt take a take tak sa snazte dosiahnut to, aby ste sa citili minimalne tak dobre ako LUssy...
a este jedna vec... som tiez jedna z tych, co sa radsej venuje sportu a zdravemu stylu, ale zas hranice treba mat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamysliet sa nad tym prosim... ani vela ani moc malo, majte sa

ema

vas ktori tu hovorite o nej ze je ma nadvahu musite mat strasne komplexy samy so sebou. kokos, konecne sa najde jedna baba ktora je so sebou spokojna, aj ked nema postavu ako modelka a vy hned zacnete o nej hovorit ze ma nadvahu, no a co tak ma? a okrem toho tvrdila ze nie je obezna, co nie je, nadvaha nie je obezita. takze zamysliet nad sbeou by ste sa mali vy, ktore zhadzujete niekoho kto je spokojny sam so sebou. a BMI same o sebe nic neznamena, pretoze moja kamaratka ma BMI na hranici nadvahy a pritom je chuda, a ja som pri spodnej hranici normalnej vahy a pritom mam n atele viAC TUKU AKO ONA.. s to nehovorim od oka, ale podla testov na mnozstvo tuku. takze samotne BMI povazovat za nieco podla coho sa urcuje kto je "tucny" a kto nie je hlupost

velvet

myslim, ze ju to neserie... .
nazyva sa plnostihla... a mozno je aj obezna... ale podla BMI nemozes povedat ako vyzera.. Ja mam rovnaku vysku ako ona a 53 kg. A chce to tie 3 -4 kg dole .. :)
Ak je so sebou vyrovnana a stastna .. tak nech si kludne vravi, ze je plnostihla a nie obezna !

matiasova.....@azet.sk

Lusytta
Zlatko moje, asi Ta sklamem ale tvoje BMI je : 27.69 čo znamena nadváha
takže sa neklam...

tu je tabulka :

pod - 18,5 - podváha
18,5 - 24,9 - normálna hmotnosť
25,0 - 29,9 - nadváha
30,0 - 34,9 - obezita
35,0 - 39,9 - ťažká obezita
nad - 40,0 - veľmi ťažká obezita

velvet

pusate: LENZE, Ty si tych 8 kg nepotrebovala!!!!!!!
Uz okolo 50 kg si sa citila ako citovane: buchta fuuj.. . Vies.
lahsie sa zhadzuje takym ktory maju zodesat kg viac ... ako takym 50 kilovym babam.
No a co.... snazila sa a schudla... zavist je prizemnost... .

lizanka

Lusytta: len sa utesuj, ze je lepsie byt baculka ako anorekticka. a kto ti kaze byt anorektickou? preco nemozes resp. neobtazujes sa dosiahnut normalnu vahu? ja mam 158/48 a to ani zdaleka niesom vychrtlina. co tak zacat sa hybat? pohyb je este dolezitejsi ako zdrava strava. sprav nieco-ked uz nie pre vyzor, tak aspon do buducnosti pre svoje klby a cievy. mas BMI 27.6.

pusate

velvet,máš pravdu ZáVIDíM!!! lebo ja som sa mordovala hladom a cvičením 4 mesiace aby som schudla mizerných 8kg a ona si len tak zhodí 20kg za 2 mesiace,šak kto by sa nenaštval????

bezdiety

jaj ja milujem svoje telo 170/52kg,predtým som mala 60kg,pripadala som si ako tučibomba,teraz je to fajn,teraz som fakt šťastná a o sebavedomí ani nehovorím,pretože ako tučná som nemala žiadne

neries

podobna tema je aj ..holky vsetki sme krasne tak nechapem naco zakladat dalsie ,,rovnake"temy ..tam uz bola dost rozbehnuta debata ...nie priamotykajuca sa postavy no kazda baba vavsinou riesi nadvahu ....takze ...

plamienka

Ahoj, ja mam 175 cm a 68 kg. Nie som ani tucna, ale ani modelka. Trochu mi prekaza moja postava, ale zasadne sa nemienim obmedzovat v jedle. Treba zdravo jest a hlavne pravidelne a mat viac pohybu. Od vcera som si dala zavazok, ze budem cvicit kazdy den, hoci len 10 - 15 minut. Dufam, ze mi to vydrzi :)))