kučery vs. šampón

meduska

moje vlasy-to je hrôza - ked ich vyfukam difuzerom-byvaju niekedy krasne kucerave,ale potom zasa vedia byt iba hore ako strieska skuceravene a spodne vlasy ako spagaty
Ked si ich nevyfukam - tak ich mam divne pricapene a zvlnene
Pouzivam penovy vosk-Wella mi zrusili a teraz ho robi Pantene - je super a balzamy pouzivam pod alobal-mam na nom este uterak a priblizne hodinu-striedam od Schwarckopf a Loreal - materska kasicka sa mi paci-vyhovuje - Sunsilk mi vobec nepomohol!! mala som po nom hrozne vlasy

bara11

Myslim ze je to celkom jedno aku znacku pouzijes, sa skor striedam, mam brut kucerave a suche... treba len vela starostlivosti. Pouzijem sampon, pak kondicioner a pak este nezmyvatelny balzam. Mojou vychytavkou je gel s mokrym efektom, pod ktorym vlasy aspon troska otazeju a chytia nejaky tvar...kt vydrzi max 2 dni, potom uz zase klasicky "vybuch na hlave" ;)

anjelik

ahoj, môj názor je taký že všetko sú to len reklamné ťahy, prípravky na skučeravenie či vyžehlenie, ja mám osobne dosť brutálne vlasy ale nepomohlo nič, iba žehlička na vlasy v prípade rovných vlasov a kulma v prípade brčkavých vlasov