depresie zo seba!pomoc!

Príspevok v téme: depresie zo seba!pomoc!
uz dalej nie

ahojte kocky,
uz dlho citam vase uspechy, diety a vselico okolo chudnutia...a odhodlala som sa zalozit tuto temu...
4 roky ma trapia hrozne depresie zo seba..nevychadzam von, neviem sa tesit zo zivota...no to je dlhy pribeh...
chcela by som to zmenit a pekne vas poprosit nejake rady ako dosiahnut svoj ciel a to je 64 kil...
mam 175 cm a vahu som mala skoro 74 a podarilo sa mi dat dole na 70,4 kg...ale stale sa citim zle priam az horsie tlstejsie..to je psychicke..=(
chcela by som vas pekne poprosit o rady co cvicit ako papat a co...
moje miery:
prsia:100
boky:89
pas:75
zadok.103
stehno pod zadkom 60 a asi tak v strede 54..

dakujem velmi pekne vsetkym babulkam co mi pomozu

uz dalej nie

pijem caje nesladene..zihlavovy alebo matovy..vodu, niekedy mineralku neochutenu a niekedy si dam aj 100 % dzus...pijem tak 2,5 l denne

barbinka

som písala, že zo 61,7 kg na 55,0 kg. necítila som sa dobre. aj keď ja som mala svaly, ani mi nič neovísa nikde, žiadne sadlo.všetko vďaka tomu, že pravideľne športujem. proste som sa cítila taká veľká. čiže pokiaľ som nezmenila stravovacie návyky, tak som nechudla, len svaly naberala. teraz som spokojná. tak akurát. a idem domov z práce, o štvrtej mám tenis, tak sa lúčim.

barbinka

tak myslím, že by si mohla schudnúť, ale musí to byť zároveň s vyváženou stravou. ten stepper keď už, tak minimálne 45 minút + nejaké cviky. koľko piješ denne? a čo piješ?

uz dalej nie

ja nechcem schudnut 7 kil z vecera do rana...ja to chcempekne pomalicky...ale chcem aj vidiet vysledok...a mne nejako p neprichadza..jakeby sa to navzdy zastavilo na 70 kg =(

aja05

uz dalej nie - poviem ti ze aj mne uz hrabe z tychto diet a vsetkeho,niekedy nemam vobec chut jest,mavam take styva ze sa kazde rano vazim ako besna... ale budem s tym musie bojovat a zmierit sa s tym ze za jednu noc tych 7kg neschudnem

uz dalej nie

barbi mam 19...
a mylsis ze keby si najdem este nejake cviky na nete na zadne stehna+co ja viem 3 krat do tyzdna steper podarilo by sa mi schudnut z tach stehien?napriklad v strede stehna mam obvod 54 a chcela by som mat 54 aj pod zadkom ako volakedy =(
moj ciel je schudnut 6-7 kg...

barbinka

a koľko máš vlastne rokov?
a inak k tvojej váhe. nie je to vôbec nejaké strašné, keďže si dosť vysoká. takých 5 kíl by ti aj stačila. to je môj názor. no a na zadné stehná ja cvičím niekedy v posilke(to je an na zadok + zadné stehná). ale nechodím už moc do posilky, teraz sa venujem tenisu. pri ňom si formujem celé telo, lebo využívam každú časť tela. z tých dvoch ale čo si vymenovala tak asi stepper. bicykel je vhodný skôr na lýtka. ale že by si zadné stehná nejako zaťažovala pri stepperi, tak to nie.

uz dalej nie

barbinka:
skusim nejako zabojovat..aj ked sa mi to nedari 4 roky..=(ale skusim..skusim dat dole tie kilecka..budem bojovat az kym nevyhram...
a mozem sa ta spytat?co je podla teba lepsie?na dadnu cast stehien hned pod zadkom steper ale stacionarny bicykel?alebo ani jedno?chcela by som z tychto partii zhodit a neviem do coho sa mam pustit.
dakujem