MOJ CHLAP STALE POZERA PO DRUHYCH ZENSKYCH!!!!

galilea

ahoj ,,,obkukuj aj ty a tak aby si to vsimol ,,nie zas prehanat ale tak z mierou ,,,a nebud zbytocne ziarliva to vie chlapov vytocit radsej sa pousmej nadtym ( ja viem niekedy je to tazke)ale da sa to

wowo1

ja musim vzdy ukazovat priatelovy ,,pozri sa na tu babu,,,ta je pekna,,alebo ta je otrasna..Ja sa divam stale aj po babach a aj po chlapoch.Vobec ni tajne ale zo zaujmom pripadne sa o dotycnej s priatelom porozpravam co je na nej pekne a co spatne

nice

Ahoj Ikika!
Snazim sa veci vyjadrit ako citim. A neurazam ludi. Mozno by si si mohla uvedomit , ze za pc niekto sedi a nemusela by si urazat.

nice

Rozne nazory mame preto , lebo sme rozny. Preto sa ludia delia na skupiny a podskupiny.Na flegmatikov ,cholerikov , melancholikov, sangvinikov.Na ateistov a veriacich.Ked jeden povie tu ,ze to je normalne , ze sa chlapi pozeraju inak ako len nepoznam ju odniekadial tak je to pre niekoho v poriadku a pre niekoho nie.Mozme si nieco dat , ale aj vziat . Ja len chcem povedat tym co chcu mat partnera co sa neobzera za inymi tak si takeho vyber co v tom ma jasno.A tym co to nevadi nech sa im darí a nech sa maju fajn.

dada

oprava ---miluješ:-))) ak ho naozaj miluješ...tak nežiarli a nerieš kam sa pozera :-) pekny dnik Vám ľudia a tešte sa , že sa môžete pozerať he