Vsetky mozne aj nemozne priciny meskania menstruacie

PORAĎTE!!

dobrý deň Mala som pohlavný styk s ochranou a oragzmus dosiahol mimo mojej pošvy.ďalšíkrát som mala takisto sex 2krát za jednu noc.Prvý sex sa takisto urobil mimo mojej pošvy a potom druhýkrát keď to na nás prišlo mal ešte stále penis od ejakulátu a som mala v tesnej blízkosti moju vagínu s jeho penisom a hneď na to sme mali chránený sex.Je možné,že spermie sa dostali takýmto ,,prenesením" do mojej pošvy a otehotnela som? viem,že pravdepodobnosť je nízka ale mešká mi menzes 6 dní a dnes ráno mi bolo nevoľno-nezvracala som,ale mala som návaly tepla a mierny pocit na zvracanie(a to je po sexe 2-3 týždne)...mám neskutočné stresy a nervy z toho,že by som mohla byť tehotná-môže byť aj týmito stresami zapríčinené meškanie menzesu??Prosím Vás o čo najrýchlejšiu odpoveď,lebo sa asi zbláznim.ďakujem...

esta

prosím vás...nedávno som potratila, je tomu 3 mesiace a menštruácia mi od vtedy chodí ako chce...mala som ju len raz..prvýkrát meškala dva týždne a teraz je tomu už čé deen od poslednej..viete mi niekto poradiť z vlastnej skúsenosti? k lekárovi som už objednaná..vdaka

matamata

simona ano moze to byt tym..moze sa to upravit aj nemusi...ale na tvojom mieste zajdem na gynekologiu pretoze menzes dvakrat za mesiac je este horsie ako keby si ho nemala viac mesiacov

simona382

Ahojte chcme sa s vami poradiť menstruaciu mam iba 2 roky od februara 2009 a stalo sa mi ze som raz nemala menzes 4 mesiace potom som dostala zrovna to bol februar 2010 a odvtedy som ju nedostala pohlavny styk som este nikdy nemala.. moze to byt tym ze ju mám len 2 roky a moze sa to este upravit?? dovtedy som ju mavala pravidelne dokonca aj dvakrat za mesiac a potom mesiac zasa nic... prosim o odpoved

anawi

isabella, styk bol chraneny...davame si pozor a gynekologa navstivim len mam zaujimalo to ze ci sa da otehotneniet aj vtedy pokial nedostavas menstruaciiu vies...

isabella

anawi, ak bol ten styk nechraneny, urob si test a budes vediet... a hlavne s takou nepravidelnou menstruaciou navstiv gynekologa

anawi

Mam jednu otázku prosím vas odpovedzte mi na nu ....menstruacia mi uz dlhsie meska asi tak 3 mesiace ale to je obvikle stava sa mi to stale..ale mala som pohlavny styk a je mozne otehotniet ak som nedostavala menstruaciu? hm? ais nie či?

papulQaaa

Hviezda88

Menstruacia moze meskat z roznych pricin, a 3dnove meskanie je este zanedbatelne. Poloz si otazku, ci si mala styk chraneny, alebo nie...Ci antik.zlyhala a pod. Takto sa dostanes k odpovedi na polozenu otazku.

cezia

priciny su rozne, napr: hormonalne zmeny, zmena prostredia, stres, virus, prechladenie, (mozno i horucavy), anovulacny cyklus, zvyseny prolaktin (hormon), tehotenstvo, choroba, antibiotika a pod.

Hviezda88

Ahojte, potrebujem radu, neviem, ci uz mam mysliet na tehotenstvo, alebo nie....Menstracia mi meska 3 dni, ale v podbusku citim mierne bolesti, neviem co mam robit, som totalne vystrasena, podla vas by to mohlo byt uz dieta?????dufam ze nie....cakam Vasu skoru odpoved, dakujem