bozkavanie a dvihanie zaludka

xtiba

fakt sa mi tomu nechce veriť že niekto má takýto problém,ved bozkávanie je krásne a aj všetko s tým spojené, neviem baby čo to máte...nepotrebujete psychologa?lebo to je fakt čudné...

ina zena

tak ste to mali nejako riesit ..teda ty aj s nim ked tam dobre ste si rozumeli partneri by sa mali o takychto veciach rozprvat ..ja neviem mozno ked vyskusam nieco nove teda s inym chalanom tak to bude normalne a ak nie tak co uz

mirka111

aj ja mám tento problém, nechápem prečo, kvôli tomu som sa aj rozišla s chalanom (samozrejme som mu to nepovedala ten dôvod takže to bolo ešte horšie, je mi tak ľúto že to tak skončilo) a pritom som ho mala rada, rozumeli sme si vo všetkom, vedela by som si s ním aj predstaviť život. ale to bozkávanie bol problém, presne ako ty píšeš také pocity som z toho mala aj ja, on sa bozkával normálne, a ja nič.. proste sa mi to nejako hnusilo, a to až tak že som sa s ním musela rozísť hoci to možno bol ten pravý a takého ako on už asi nenájdem..

ina zena

a co ak nie vsak ten jazyk v ustach fakt mi to nic nevravi ani tie dotyky ako on to robil dobre ..ale tak ja nic chladok ...

xtiba

no tak porvýkrát je všetko nič moc...to musíš vyskúšať s niekím kto sa ti páči a je ti srdcu milý a uvidíš že to bude lepšie...

ina zena

ale ja som sa len chcela opytyt ci sa to moze stat aj ked k tomu cloveku necitite negat .vztah ....teda ci niesom nahodou nejak frigidna ze mi taketo veci nic nerobia