Dlhé, husté a rovné vlasy

michel212

javiem...co moze pomoct...heh....akne matrapili od14ky....a ted sa to konecne aspon trosku upravilo...zacala som chodit k kozmeticke...ata mi robi cistenie pleti na prirodnej baze s bylinkami...aspon kazde 3tyzdne...a okrem toho velmi dobre posobí kozmetika znacky dermacol...hlavne odlicovacie mliecko s dermacol-intensive anti-acne treatment...je to v malej tubicke...heh...super vec...a ted v zime aj obycajne detske vyzivne kremiiky aby plet bola hydratovana...aj ked je mastna...to je vsjooo dufko pomozem....no ja mam iny problemik vie mi niekto poradit co s riedkymi jemnymi vlasmi...hmm....jooooj bozko....ak ano...tak na michel212@azet.sk

Mimi323

Zuky, na pokožku hlavy určite nie, potom sa vlasy môžu rýchle mastiť. Dávam si ju asi 10 - 20cm od pokožky hlavy.

simíq

huste vlasy?...mam a asi polku by som dala najradsej prec..dlhe?...mam..a chcem mat este dlhsie...a rovne?...nemam...mam vlnite az kucerave...ale to riesim zehlickou,alebo rebenom a fenom....takze...ja pripravky zbytocne nepouzivam..zbytocna strata casu,penazi a niektore skodia aj vlasom

adina

no moja precitaj si toto, tvoje informacie su trosku ine co som nasla na nete a vraj vobec nie je skodlivy v takych mnozstvach ako je v pripravkoch na osobnu hygienu, je pravda ze sa vyskytuje aj inych cisticoch ale v omnoho omnoho vyssich davkach, a skratka pre sodium lauryl sulfate je SLES. BTW sprava o skodlivosti je z roku 90 ked sa dostal na povrch isty list z ktoreho boli vsetci hotovy :-)

Mimi323

sodium laureth sulfate. Je dosť zlé, dráždi pokožku. Používa sa pri pokusoch na zvieratách, rozdraždia im touto látkou pokožku a potom testuju hojacie mastičky. Touto látkou sa čistia aj garáže. šampony Alverde túto látku neobsahujú.

Mimi323

tá maska ti pomôže ak máš suché vlasy. Šampony od Genery nemám, používam od Alverde, vyskúšala som už všetky a najlepší je ružový s ibištekom, ten je na suché a poškodené vlasy.
Skús si pozrieť aj šampony, ale pozri si zloženie a či tam nie je SLS (sodium raureth sulfate).