Bolesti pri pohlavnom styku... prečo?

Príspevok v téme: Bolesti pri pohlavnom styku... prečo?
karolienka

Ahojte, mám asi mesiac pretrvávajúce bolesti pri milovaní. Nič ma nesvrbí, nepáli, nemám výtok,ani bolesti v podbrušku, len pociťujem silnú bolesť pri pohl. styku a najmä pri vniknutí. Je to taký pocit, ako by ma šlo roztrhať, fakt neznesiteľné. Žijem s partnerom sexuálne už nejaké dva roky a doteraz to bolo v poriadku. Nechcem panikáriť a preto pred návštevou gyn. sa chcem spýtať vás, či sa vám to niektorej nestalo, po prípade či to prešlo samo. Ďakujem krásne

AdamKrt

Palenie po pohlavnom styku - tak je na mieste otazka, ci iba s ejakulatom, alebo aj bez.

Ak ejakuloval, moze byt alergia na semeno.

Ak to bolo s kondomom, alergia na latex. Predavaju sa aj polyuretanove kondomiky.

Alergia moze byt na niektoru zlozku v semene, podla toho, ako sa stravuje partner.
-------------
Ak by to nebolo ani jedno, je mozne, ze tam dolu mate citlivejsiu sliznicu, alebo si partner drsnejsie pocina. To by chcelo potom lepsiu lubrikaciu. Mozete pouzivat lubrikant.

Alebo ak je narusena prirodzena mikroflora v posve, slaba imunita. Moze ist o zanasanie nejakeho mikroorganizmu. Ze po styku chytite zapal.

Mozete skusit pouzivat antikoncepciu chemicku - Pharmatex. Dost to lubrikuje, nepotrebujete lubrikant. Zaroven to ma rozne dezinfekcne ucinky, ze to dokaze nicit rozne mikrobiologicke potvorky.

Napr. kondomy
www.sexujte.sk

rita23

Mlsaneckova, ahoj, mam podobny problem, palenie po pohlavnom styku, po ejakulacii partnera do vnutra posvy. Myslela som, ci nie som alergicka na jeho ejakulat, ale zatial som to nijako neriesila. Vzdy ked som bola u lekarky, tak som jej to zabudla spomenut. Tak ak ma niekto s tym skusenost, nech poradi. Dakujem.

Mlsaneckova

Ahojte.Mám problém s bolestou PO pohlavnom styku....strašne ma to páli ale až po sexe...neviete mi nejako poradit?

enko

ahojte je mi to dost trapne ale chcem sa spytat ci je normalne ked pri orgazme citim nieze nejaku extra silnu bolest ale taku akokeby bolest,nmozno aj taky neprijemny pocit...a aj to len v urcite dni asi pred menstruaciou iba.po orgazme ma nic neboli je to len taky blby pocit slaba bolest.prosim ak dakto viete o com hovorim napiste sem.moc mi tym pomozete,,,vdaka

bbzucko

Ahoj, vie mi niekto poradiť? S priateľom žijeme 5 rokov a mám problém s krvácaním po pohlavnom styku. Pri milovaní,pri polohe od zadu ma začne bolieť ľavý vaječník a začnem krvácať. Riešila som to aj s gynekologičkou, tá si nevedela rady, tak ma poslala na onkológiu kde mi robili vyčisťovanie, ale krvácanie sa asi po dvoch mesiacoch vrátilo. Teraz by som chcela otehnotnieť, ale lekár mi zistil, že mám málo progesterónu, anoovulačný cyklus- som neplodná, pričom 1 dieťa už mám. Budem musieť užívať CLOSTILBEGYT. Nikto nevie zistiť z čoho a prečo krvácam... Ak má niekto skúsenosti s podobným problémom, ozvite sa mi prosím !

karolienka

ahojte, pisem sice po dlhej dobe, ale na koniec som u lekarky bola, no a nic mi nenasli...ziaden zapal, ani ranku ako som si myslela. Vraj sa prostredie v posve meni uplne bezne (och ja hlupa)...
Lekarka spravila so mna hysterku samozrejme, takze som si svoj problem vyriesila sama...
Stavili sme s partnerom na dlhsiu predohru (poriadne dlhsiu) :) aj ked pred tym ju nebolo treba, teraz pomohla...no a po nejakom case sa problem vyriesil sam :)Mozno to bol nejaky hormonalny vykyv, mozno nie...ale lekari mi to urcite nepovedia...
Prajem pekny vikend baby... :) pa

lubucu

ja som mala tiez problem, vysadila som HAK a do pol roka bol problem prec .. je to tym, ze HAK zmeni hladinu hormonov a narusi tak okrem ineho prirodzene zvlhcovanie posvy a preto to potom niektore zeny boli (a lekari to neradi priznavaju) .. prechodne skus pouzit lubrikacny krem - bud z drogerie obycajny neparfemovany alebo z lekarne nejaky specialny liecivy a vysad po dohode s lekarom/kou HAK ak mozes.

lu

ahoj karolienka, ak na nieco prides, daj vediet, ja mam ten isty problem, a to vzdy ked zacnem brat antikoncepciu. akonahle ju vysadim, je vsetko zase ok..ked som s tym bola u lekarky, povedala mi ze je vsetko ok a ziadny zapal nemam, takze naozaj neviem, cim to moze byt..

denisa

Ahojte ja zijem s partnerom uz 5 rokov no posledne 3 roky mam strasne bolesti pri sexe moze to byt od antikoncepcie pretoze predtym som nemala bolesti