takto smútok PREKONÁM

Príspevok v téme: takto smútok PREKONÁM
fialocka

Ahojte, každý z nás býva smutný, niekedy len občas, inokedy častejšie. A každý z nás má niečo, čo pomôže takéto pocity zvládnuť. Čo pomáha prekonať ťažké situácie vám? Hudba, 2 hodiny v posilňovni, spomaliť a uvedomiť... môže to byť hocičo. Napíšte svoj osobný *liek*, možno inšpiruje aj ostatných...

ghjo

co ma robi smutnou?? velmi je smutne ze casto je to zavist..i ked nie naschval..a ani nie zavist ako len taky pocit..ze preco ked je niekto narozdiel odomna krasny, mudry, oblubeny ma aj lasku..tak mi bere jedine na com mi velmi zalezi. zaboli to divat sa na nich a nemoct nic urobit len sa prizerat ako sa ten clovek pomaly vzdaluje a podlahne jej...a ja len stojim..a pozeram ako ona ziskava stale viac a bere mi jedine na com mi najviac zalezi...

lost

ale ved ani dialnica tam nema zrabanu, ci ma ? aspon som si to nevsimol :D

ale tak to by bola sranda, nabrat nejake zviera v 150 :D chudak, to by ho asi bolelo :D

lost

ale na tej R1 casto vidavam ist ludi 130-140, alebo 150-160 hlavne bmw audi atd..

preto sa mi nezda, zeby tam bola 110 :/

no mozno ked ma zastavia a daju dalsi cierny bod tak zistim :D

lost

bibi123

joo, ten napajaci pruh je genialny :))))))

vzdy si ho vychutnam ked som sam, chude pneu :D ale co uz...

dnes so msa nudil a cestou som si dal pezinksu babu, super ze mi nikto nezavadzal :D ale to uz je nuda, prilis kratke .. i ked lepsie na depresiu ako dialnica :)

ja som na nete pozreal, a Rychlostna Cesta je 130kmh.. urcite, aj kamos mi to povedal :) ale neviem no...

Povolené rýchlosti - Slovensko

Obec – 50 km/h
Mimo obce – 90 km/h
Dialnice a rýchlostné cesty – 130 km/h

www.pozicovneaut.sk

inac, kolko sa moze ist na tych napajaniach z R1 na D1 a opacne? lebo napr ta za TT z R1 na D1, tam je tak tupy uhol, ze nezvyknem spomalovat a bezne sa napojim na to v 100kmh napr... ale ci tam nie je maximalka 90...

ak ked idu v zime rychlo, tak hold sa smyknu :) ak su tam zvodidla a nie stromy, tak je to este celom dobre..

bibi123

Inkognito-ale nieco by sa naslo:D
lost-ved aj ja som bola v tom, ze je tam 130, potom mi niekto povedal, ze to nie je dialnica, len rychlostna cesta, cize nema zabrany voci vbehnutie zveri(co nema ani D1 na vsetkych usekoch), preto tam ma byt 110..
inac najlepsia je ta zakrutka-nadpajaci pruh, ked ides sa z NR uz napojit sa na D1, tam sa tiez uz vela ludi v zime a za dazdu porozbijalo, kto to nepozna, vleti si tam aj v 90tke...

[zruseny1]

bibi, ziaden problem, upratujem rada :)
ale predsa sa mi nechce verit, ze zenska ako ty...teda do voza i do koca, by mala bordel v skriniach :)))

lost, tie tvoje auta :D

lost

bibi123
ok, tak s tou R8 to plati :))
len ci v tom dochodku to este budeme vladat ovladat :D

inac R1 TT_NR je myslim 130 :) aspon GPS mi tak ukazuje a ziadne tabulkove obmedzenie som nevidel, snad tam nie je 110 :D ja ked chodim BA-TT tak tie 3km na R1` si vychudntam :D I ked GPS mi ukazuje 130 aj na BA-TT ach jaj..

ale nenzasam ked idem uz rychlo, povedme 130-140 na tej R1 a potom sa niekto hodi do laveho pruhu a 2-3km tam predbieha v 120kmh :D

no R1 je fakt zdradna :D ale skor by som povedal ze NEKVALITNA :D mna tam raz skoro v 170 vyhodilo pred mostom :P odvtedy tam idem len 150 max :D a hlavne je, nemenit pruhy nas 140-150max.. tam je t ofakt extremne zradne, jedna nerovnost a byebye :D mozem si skrtnut dalsi zivot..

inac podla mna, ten lavy pruh BA > TT (a spat, zas len lavy) ne snad najkvalitnejsi usek vcesty na SR :))

cize aj 200 by tam mohla byt relativne bezpecna :D no ale uz tak hranicne asi :) a hlavne ked tam je malo aut, lebo ked je vela, tak neviem ci to robia naschval, alebo si euvedomuju ze ide niekto kapanek nad limit :D ale to sa stava aj na R1... a v podstate vsade :) je to len otazka casu, kedy clovek potrebuje otestovat brzdy :D To je velmi siroka cesta a tak je to opticky pomale v "nizkej rychlosti" :)))

bibi123

okolo toho sr sme tusim vcera isli, ked sme sli smer na galantu, ono by bolo zaujimave sa tam povozit skor na nejakej R8:O))) ked ju budes mat, tak si ju poziciam:O)))

bibi123

lost na R1 tt-NR je tusim tiez len 110, raz som sa tak vracala z autosalonu a jedno auto ma predbehlo, potom slo pomaly, tak som ho predbehla a potom sme sa nahanali:O))) pridal sa k nam este jeden, jak je tam ten kopec uz pred NR, tak sa predomna vtrepal kamion a zabrzdil ma, par km dalej, som videla toho 3. nahanaca, ako si zbiera casti auta v poli:O( takze je to tam velmi zradne, hlavne tiez tam policajti mali oblubene zony napr. ten most jak uz je Sered...