:-O co ak sa nieco stalo:-O ...

Príspevok v téme: :-O co ak sa nieco stalo:-O ...
a.m.j

bola som s frajerom na chate a cele sa to pozbiehalo(este sme nemali sex)ale nic sa tam nestalo..iba prstovanie a praktizovali sme "sex cez spodne pradlo":D (viem,znie to divne:) ) ale skratka...jemu sa cez boxerky nieco presiaklo a presiaklo to na mna...a mne teraz meskaju kramy(sice zatial len 4 dni)ale meskaju...a ja sa bojim ze sa nieco mohlo stat...(keby sa pytate na vek tak 17)

Chester

Ty kokos, akože to že sa o seba šuchajú cez spodne prádlo to je ten "sex cez spodne pradlo" ? Na taky sex sa môžem vysrať :-DDD To robia asi deti pred pubertou, že? :-DDD

kraken

Na to je dobry vtip:

On po sexe hovori: " Draha keby som vedel, ze si panna tka by som na to isiel pomalsie "

Ona: " Keby som vedela, ze mas viac casu dam si dolu silonky "

haha

no chester vis to mas tak :DD ty kokos no ja sa dnes neprestanem smiat.. no ved maju na sebe spodne pradlo a robia akoze sexuju strasne vzdychaju aj polohy urcite pomenili :DDDD a co ty vis mozno tam bol aj orgazmus.. dufam ze sa potom nezabudli ist osprchovat.. po kazdom sexe sa predsta treba ist osprsit nie?

janka

A práve z tohto dôvodu by nemali sexovať deti, ktoré ani nevedia o čom sex je..........potom len plačete, nariekate, skáčenie z výšok, aby ste potratili! Radšej dospejte nielen po talesnej ale aj rozumovej stráke a potom....

jaja

Sex cez pradlo? Myslim, ze aj pri sexe cez pradlo, by si mala poziadat priatela, aby si nasadil kondom, budes mat aspon istotu :-))))))))))

haha

jezis ludia vi ste strasne trapny ked sem davate taketo trapne otazky.. otehotniet cez spodne pradlo.. odpadam z vas ty kks... ze sex cez spodne pradlo.. akoze no dobre som sa zasmiala len tak dalej