au

Príspevok v téme: au
anula

ahojte!potrebovala by som radu.vcera som uz 3-ti krat dostala neznesitelne krce do brucha,hned pod prsiami.neviem co to moze byt ale som si na 99% ista ze to nieje od zaludka.tieto krce trvaju cca 10-20minut.potom ako prisli tak odidu a je vsetko ok.najhorsie je ze pocas nich nevladzem poriadne ani chodit a boli ma chrbtica,zle sa mi dycha a od bolesti mi je az na vracanie.nikdy som nic taketo nemala takze nemam tusenie co to moze byt.ak niekto nieco vie pls porad!

olala

babulak=praveze tam je problem.mna potom neboli vobec nic.uplna pohodka.bola som s tym vcera nakoniec u dr a sama povedala ze nevie co to moze byt ked ma nic neboli.potom ma poslala na rtg tak uvidime...

zuzulv

mam diagnozu dynamicky blok C chrbtice,citim palivu bolest v lavom ramene a silne tahanie svalstva od ramena az po krk,v hlave citim praskanie,je to velmi neprijemne,poradte mi co mam robit,uz som vyskusala lieky,rehabilitaciu,injekcie,nic nepomohlo,neurologicka mi odporuca obstreky

babulak

Pokial ta to picha a citis tlaky akoby od zaludka do chrbta, moze to byt zlcnik / zlcnikovy zachvat. Ale to by ti bolo pravdepodobne aj zle od zaludka. Skus stlacit miesto medzi prsiami nad zaludkom akoby v jamke a ked ta to boli, je to ono.

olala

praveze ja nemam vobec problemy s chrbticou.nikdy som nemala.prvy krat ma to prislo v piatok v noci.a vcera 2x.takze neviem:(