Kolko by som mala vazit?

DESmodka

no nejake tuky spalis, ale ci to bude nejako vyrazne to neviem, zalezi od toho ako vyzeras, bo ked ti brucho ovisa, tak musis spevnit brusne svaly

DESmodka

jordan je potrebne aj cvicit pri tom nie len chudnut, treba formovat lytka, stehna aj brucho... si vazila vela, tak necakaj ze ked schudnes tak budes ako modelka.. cvicit!!

jordan

Mam 21rokov. No ja na sebe vidim ze brucho,stehna, lytka potrebuju dat este dole...len neviem ako? ked budem behavat schudnem aj na bruchu?

denisa

Jordan a teraz k tvoje otazke. Kolko by si mala vazit? no hranice su od 65 do 75 :o) ale závisí to aj od tvojho veku / neviem kolko máš/, takisto musíš vedieť ako to máš rozložené. Myslím tuk a svalstvo. Sama najlepsie vidíš, kolko potrebujes este schudnut , popripade sa udrziavat.

jordan

No zacala som 90-dnovodu dietou,potom mi byvalo zle tak som presla len na delenu stravu,a islo to same..aj cvicim teraz chcem zacat aj behavat.a teraz sa zase stravujem podla tej 90-dnovej diety.

denisa

jordan a to sa ti ako podarilo schudnut 14 kg od juna???.. waw, to je rychlost. Len neviem, ci je to velmi zdrave. Optimalne je pomale chudnutie. Tak ci onak, aj tak som zvedavá ako si to dokazala?? hm

barbinka

jordan ok. vtedy si vážila celkom dosť. teraz ti už stačí málinko. hlavne choď na to pomaly. zdravé chudnutie sú 2kg za mesiac, takže nikam sa neponáhľaj. inak super si schudla.