naplast a nazor..kujeeem

menej zufala

ahoj...no tak mozem povedat,ze ti naplaste su su super vobec mi to neni vidiet..uz na druhy den sa mi odlupla ta zlta nafuknuta vec,ale mam otazku...sice to mam stale pekne ked je to zalepene,ale ked si to odlepim tak to miesto mam stale take mokvave..zaceli sa mi koza aj ,ked mam stale tu naplast?..dakujem

lucka12

dakujem za reakcie..a mozem to mat stale v kuse az kym to nezmyzne?(opar)....tie masticky a vysusovatla nemusim pouzivat popritom a a ni cesnak?

talia

ja to pouzivam od zaciatku az do konca bez nicoho ineho a je to okej zahoji sa to v pohode...len si to vzdy ked si hu budes menit(tu naplast)umy cistou vodou vatickou vysus a daj naplast nic ine podla mna netreba...hmmm no uvidis ked vyskusas...potom napis nech vieme ako to na tebe fuvgovalo :o)

lucka12

dakujem za reakcie..a mozem to mat stale v kuse az kym to nezmyzne?(opar)....tie masticky a vysusovatla nemusim pouzivat popritom a a ni cesnak?

talia

ahoj ja ich pouzivam a som s nimi ozaj spokojna...:)
hned ked som ich prvy krat vyskusala tak od vtedy inak ani herpes neliecim nevaham a idem si ich kupit...
je to super ked nemas po sebe chrasty akurat to ma jedinu chybicku ze sa to rychlo odlepuje ale popri tom je to nic.
takze je to ozej dobra vec...

galilea

ahoj ja som to pouzivala a je to dobre nespravi sa ti chrasta najlepsie ich zacat pouzivat ked sa ti zacina herpes robit