Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V akých hrncoch variť?

matway

Ďalšia sprostosť, prosím, prečo zaťažujete server takými sprostosťami?!? Vo všeobecnosti a so zdravým rozumom varte v hrncoch, ktoré neuvoľňujú škodliviny! Značka nerez 18/10!!!

Junák

No, propagáciu diamantových hrncov sem dal isto reprezentant firmy, a znie mi to ako výsmech bežného spotrebiteĺa, schválne používam pojem bežného, nakoľko koľko bežných rodín si to môže dovoliť. Prosím, nerobte si z nás posmech.

aadriaanka

Phoenix nechcem si kupovať celú sadu, len chcem vybrať také ktoré budú v dobrej cene a ktoré mi vydržia aj do budúcnosti. Z akého materiálu máš hrnce ty a ako dlho ich máš?

NEnormalna

Keramické máme z Rakúska, sú tam o polovicu lacnejšie ako u nás :D inak aj na www. delimano. sk sú dobré.. ľahúčko sa umývajú, vôbec nič sa v nich nepripáli a nebadám poškodenie..
máme aj titánové hrnce, tie sú tiež fajn. Nechápem, ako u nás môžu predávať všetky riady (čo už hrnce, rôzne nádoby, potreby a "srandy" zo silikónu) tak prehnane draho.. :/ v Rak+Nem sú oooveľa lacnejšie a kvalitnejšie

phoenix

Veď nekupuj celú sadu, kúp len take základné čo najviac používaš. Nemusia byť drahé. Stačia obyčajne, my nemáme smaltovane, ani keramické , ani značkové , niektoré mám podedene, niektore dokupene lebo sa mi páčili, po jednom.

philips

My máme hrnce už hádam 20 rokov a furt držia. :D Pripaľuje sa iba ak to zabudneme raz za čas miešať, ináč sú vynikajúce. :D

aadriaanka

Ja to beriem tak, že keď si teraz kúpim hrnce tak chcem aby mi aj určitú dobu vydržali ale zasa ani nechcem vyhodiť za hrnce 100vky až tisíce eúr za hrnce. Koľko stáli tie tvoje a koľko kusov ich je? Kúpila si si celú sadu?

NEnormalna akú značku keramických máš, koľko stáli a ako dlho v nich už varíš? Počula som, že keramické sa niekedy vydúvajú, ty si s tým problém nemala?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.