uhladene leskle zdrave vlasy

vlaska

mirka 23 a kolko asi stoji ten hena balzam na vlasy...co nefarbi vlasy???...a ako sa to pouziva??? da sa to kupi aj pr v tescu alebo v tych supermarketoch?? diky

LuSyLa

a mam si dat hnedu henu to mi chiti taka tmavohneda alebo radsej ciernu a nemoze mi chytitit nejaka ina farba velmi sa mi tomu nechce verit mate s tym skusenosti?chcem mat take tmavohnede vlasy

mirka 23

No a ešte ti musím povedať, že Pallette je fakt hnusná farba. Hlavne si nezabudni dať aspoň 4 týždne odstup - Hennu si môžeš dať najmenej po 4. týždňoch od kedy si si farbila farbou, aby to spolu nezreagovalo.

LuSyLa

chela by som sa opytat mam tmavo hnede farbene vlasy farbym si ich normalnou farbou znackou palette stredne hneda ale mam ich tmavo hnede ak by som chela zacat farbyt hennou pocula som ze potom uz by som musela stale lebo normalna by mi uz nemusela chytiit.ak by som zacala farbyt henou tak by som mohla dosiahnut taku farbu ako mam teraz ja tomu nechapem ako to nenici vlasy a da sa stym zafarbyt a este su aj leskle vysvetli mi to niekto pls to by mi normalne zafarbilo odrasty alebo ja nechapem ako to vlastne je?viem ze je aj bezfarebna ale je aj farebna vraj nenici vlasy ale normalne zafarby aj odrasty vlasov?

kikuska

ja som si vlasy niekedy tiez zehlila ale teraz ich uz nezehlim-len ich potrebujem uhladit.Tak pozriem sa na ten balzam Henna-a ako ten balzam vyzera???

kamilka

ja mám mierne vlnité vlasy,raz som si ich vyžehlila,stratili lesk,pružnosť,cítila som sa ako iná osoba,odvtedy nežehlím ani zas ten svet

iveta

Balzam a sampon Nivea straight and easy je uplna hlupost. Fakt, zbytocne vyhodene peniaze. Vlasy aj po vyfukani nie su rovne a pri vlhkom pocasi zostanu ako mastne. Skutocne neodporucam, hoci reklama je presvedciva :-)

mirka 23

Kikuška, okrem toho si dávam po umytí vlasov aj balzam, ale najlepšiu skúsenosť mám so zn. Genera. Kupujem to v takom obchodíku kde majú veci pre kaderníkov, pol kilová maska stojí 60sk a je super. Podľa mňa je Nivea hlúposť, niekde tu už nejaká kočka písala, že jej to nepomohlo.