Mykoza a liecba

RNG

Mykozy a kandida su hlavne v crevach, tam ich treba vyhubit najskor a dosadit do criev uzitocne probiotika, ktore telu vyrobia dostatok protilatok proti kandide inde v tele.
Tema tu bola mnohokrat. Mastickovanie a vyplachy to neodstrania, len zmiernia.

zuzana23

kanesten nepoznam ale pomaha aj candibene,je to krem na plesne, a pouziva sa aj v gynekologii. ked sa liecis tak sa musite obaja, plus vsade kde chodis bosa- dezinfikovat, papuce, topanky oprat v pracke, kazdopadne musite to urobit obaja, jemu sa to nemusi prejavit ale prenesie to na teba, mas asi citlivejsiu kozu.mykoza je nielen o vrbeni, vysusenej pokozke ale aj zapachu.musis sa vsetkeho zbavit,

mojenko zlate

a suhlasim s renia- ou. Kvasinky mozu byt velkym skrytym ochorenim v tele (nejaky zapal)....ci uz zuby....alebo hocico ine...Mandle,...prilisne a caste anginy...uplne...bacha na to.a ked ste chori, vzdy dobrat dane predpisane antibiotika uplne dokonca. choroba sa moze vratit, ale aj nemusi...ale odzrkadli sa to inac na vasom tele , a dlho nemusite najst spravny (skyty) dovod...

mojenko zlate

Och jaj. Aj ja mam s tym velky problem. Zacalo sa to uzivanim antibiotik ( v tele sa ti premnozia kvasinky....)...bezne to moze byt sposobene pouzivanim lacneho spodneho pradla (cinske silonove tanga , fuj)....veru ze ....niet nad obycajne bavlnene nohavicky.a tanga uplne vylucit....latka sa ti obtiera o konecnik a vaginu,a preto sa z toho robia take infekcie.taktiez- nespravne utieranie pri stolici.ale to by ste,mile zeny, mali ucit svoje deticky uz od utleho veku. nie spredu dozadu, a ani naopak. Taktiez, jednou velkou pricinou je umyvanie sa tam dole s vonavymi mydlami, sprchovky typu adidas atd...NIKDY!!!Takisto kazda zena vie, ake typi jej vyhovuju.jednej Fa skodi, druhej zas nie atd. Dalej je to pouzivanie tamponov (VZDY SI UMYVAT RUKY!!!)..............Prilisna, alebo nedostatocna hygiena...a este k tym sprchovkam....tam dole to pekne umyt s cistou vodou, a mydlom na intimne casti tela- NIE OBYCAJNYM MYDLOM....A hlavna pricina....partner moze byt kludne nakazeny, a ani o tom neviete.tebe sa mozu kvasinky objavit raz za pol roka...a on to v sebe ma vzdy..a nevies, kedy to pri sexe na teba prenesie ( aj ked ma kondom)...Gynekolog ti da masticku a aj vaginalne tabletky, je nutne dobrat ich dokonca, a mastit sa vzdy....s tou istou mastickou sa musi, ale fakt musi partner mastit takisto . Ty sa mozes preliecit, ale on zas nie...a to je potom zbytocne...takze asi tak....

danocka

ahojte, aj mne sa tie kvasinky stale vracaju, vlastne su skoro stale so mnou..tiez som na rom podobne, ze ak zmiznu po sexe sa mi hned vratia. som z toho estastna, lebo normalny sex som kvoli nim uz dlho nemala..som v zahranici takze nemam moznost navstivit mojho lekara..nevedeli by ste mi tiez poradit co by sa dalo volne kupit v lekarni?to koloidne striebro-pocujem to slovne spojenie prvy krat, co to vlastne je a ako sa aplikuje? da sa kupit v lekarni alebo kde?dakujem za radu..

renia

Neviem ci Ti pomozem, ale ja som sa liecila na mykozu, neprehanam skoro 10 rokov, permanentne kazde dva mesiace sa mi to opakovalo, lekari samozrejme pricinu nehladali stale mi predpisal lieky, canesten, candibene atd nabrala som ich na kila, nejedla som sladke, liecil sa manzel, uy ma prehovarali, ze mam ist na vakciny proti mykoze co som odmietla, lebo som chcela otehotniet, ale pred rokom mi vytrhli dva predne mrtve zuby s nalezom na koreni a odvtedy mam poklopem pokoj, cize pricina si myslim bola tam, ten zapal mi oslaboval organizmus co sa prejavovalo tymi mykozami. Cize niekedy mozu byt vlastne len priznakom nejakeho skryteho ochorenia o ktorom ani nemusis vediet