vekovy rozdiel

Príspevok v téme: vekovy rozdiel
555

chcela by som sa spytat, ci tu niekto z vas pozna vztah kedy je partnerka podstatne starsia od partnera, mam tym na mysli 10 a viac rokov rozdiel. ci mate skusenost, ze takyto vztah moze naozaj uspesne fungovat... potrebovala by som trosku povzbudit, nakolko som sa sama ocitla ani neviem ako v takomto vztahu, dokonca sa mi stalo to, co uz roky nie, naozaj som sa zalubila. okolie vsak ma s takymto typom vztahu dost problem... a neviem ci ten nas bude dostatocne silny, aby to prezil... asi by mi pomohla skusenost niekoho, kto sa v niecom takom ocitol, prezil si to... dakujem

555

pre s33: je medzi nami 11 rokov, pisala som to uz kusok nizsie...
a velmi dakujem za podporu tym co mi napisalu svoju vlastnu skusenost... moc mi to pomohlo... dakujem

kacicka

Ja by som teda nedokazala chodit s mladsim chalanom. Jeden moj kamarat ma frajerku, je od neho o 16 rokov starsia (on ma 25) a jeho rodicia to nevedia prehryzt. Ani sa im necudujem, keby ja mam syna a on si privedie domov frajerku, ktora je taka stara ako ja, tak to by som ani ja tak rychlo nepredychala. Ona uz ma svoje deti, on cely zivot pred sebou, mal by si zakladat rodinu a nie zostavat s niekym, kto uz ani deti nemoze (resp. uz ani nechce) mat. Takyto vztah nema vyznam, a je proti prirode.

A este jedna vec. S frajerom/frajerkou sa lahko rozides, ale rodina je rodina. Neviem, ci sa kvoli neperspektivnemu vztahu oplati rozhadat sa s rodinou.

šulinka

Môj mažel je o 10rokov starší, myslím že nieje žiaden problém vo veku, ak si dvaja rozumejú, tak nič nie je prekážkou.

s33

takze 555.
ja nevidim nejaky problem v tom ze mas mladsieho partnera. ja mam partnerku o 14 rokov starsiu a sme spolu asi 9 mesiacov ale poviem ti ze to nieje jednoduche ... Ak ho mas vazne rada tak kasli na ostatnych, davaj mu pocitit ze on je chlap!aj ked je mladsi á tym 10 rokov a viac mas na mysli kolko? ....zase zalůezi kolko je jemu pokial mas ty 45 a on 18 tak kasli na to !!! budes len trpet ...

jessicca

Ahojky 555.Pisem Ti pretoze ja mam partnera o 10 rokov mladsieho.V maji boli 3 roky,co sme spolu.Zatial nam to klape,no musim priznat,ze bolo aj dobre aj zle,ale to je v kazdom vztahu.A vzdy sa to vyriesilo a co sa tyka okolia,to ma uz prestalo trapit,pretoze su na svete ludia,ktori ziju len z toho,aby sa miesali do zivota inych,ale neberu vobec ohlad na to,ze kazdy ma narok na kusok stastia...No nie?A ak si s nim ozaj stastna,tak sa ho drz zubami-nechtami.Ak by si hladala spriaznenu dusu,tak sa kludne ozvi..Pa.Drzim palce a vela stastia:)))Ak chces mozes mi napisat na pokec:tina12675

edita

Ahoj 555.Mám 23 a skúsenosť ako Ty máš nemám,ale proti takému vzťahu ako Ty máš nič nemám.Veď Ty za to nemožeš.Prišlo to do Tvojho života a bolo.Neboj,určite si aj jeho rodičia počase na to zvyknú.A moj názor je taký ak si nezviknú, tak je len jedno pravidlo-komu nieje rady,tomu nieje pomoci.Veď si nenecháš zničiť od niekoho vzťah,nie?Veď keď si spomýnala ako si rozumiete a že Ti dáva to čo si od muža v kútiku duše vždy potrebovala a priala si.A jemu vyhovuješ tiež,tak žiaden problém tu skoro ani nieje,až na jeho rodičov a zvedavých susedov.Susedia si možno zvyknú skor ako jeho rodičia.Veď to by bol hriech zničiť taký pekný vzťah.Viem že sa bojíš o neho ako zvládne túto situáciu s rodičmi.Možno postačí Tvoja opora, takú akú dáva on Tebe.Tak si to užívaj a nenechaj si to vziať.Ahoj a drž sa.

efjkger

Ja si jednoznacne myslim ze na veku nezalezi ! je to jedno..moj priatel je odomna skoro o 21 rokov starsi a kalpe nam vsetko!..ale ine to moze byt ked je o vela rokov starsia zena to je proti prirode aj =)

manioll

mam skusenost ,,nikdy to nedopadne dobre ak to je tak ze zena je starsia. j skusenosti mojich kamaratiek. je jedno ci to je ze on ma 20 a ty 30 alebo on ma 30 a ty 40 , alebo on ma 40 a ty 50 atd..vid rozchod lucie bilej ,,teda rozvod,,DOVOD,,NASIEL SI MALADSIU,, moze s nou mat viac deti, atd,,,ono sa to takdo 3 rokoch vecinou tieto vstahy rozpadnu

orbitka

hej jasne to je ine ten co som snim bola mal taky isty vek ako ja cize to bolo ine ,,,,inak tento co je odomna starsi o 15 je tiez niekedy ako decko ;)) noo vies len ja ho nepoznam az tak dobre ako by som chcela co ma velmi stve aj by som uz nieco podnikla priblizit sa viac a vidim ze aj on by urcite ale stale je tam nejaka ta prekazka vies ake mavam nervy ze ma ide roztrhnut je to strasne na zblaznenie ,,,:((

hlupa

orbitka...mno si myslim, ze aj ja by som mala nieco take ako ty urobit...snad na to naberiem sily a vsetko raz dopadne dobre...uvidime...mno ten dotycny je odo mna starsi o 14 rokov...ale sprava sa jak decko...o to nejde, ale on neni ako kazdy..ma zaujimavu minulost a to ma laka...laka ma jeho sposob zitia a vsetko ostatne...asi tak...a to je len v skratke