Posilnenie imunity - hocičo

RNG

tealand reklamuje na uvedenej stranke 50 gramov caju jiaogulan za 310 korun!!!
Predsa su to len susene listy tekvicovitej latky pestovane vo velkom!

lenkalienka

čo si myslíte o prípravku- oxyfit-je to vraj 99,5% kyslíka v spreji a používa sa na poruchy imunity,alergiu astmu..našla som to na nete ale nik nemá s tým skúsenosti..čo si myslíte??-oplatí sa to??a neotrávim sa tým??tá stránka je www.oxyfit.sk

mirka 23

-odkaz odstránený-
Bibi, toto je stránka RNG, skús tam kuknúť, je tam aj adresa obchodu, ale ten už pomaly na Slovensku asi končí, tak sa poponáhľaj.

bibi

Ahojte, citam Vasu diskusiu a tiez uz som zufala zo svojho zdravotneho stavu. Tento rok beham k lekarom ako na klavir. Stale ma pobolievalo hrdlo, tak som sla na ORL, na vyteroch nepotvrdili nic. Ale mam zapal prinosovych dutin. Alergologicka mi robila testy a nie som na nic alergicka, tak sa zhodli, ze mi daju na 3 mesiace Penclen (penicilin). No musim povedat, ze po tych 3 mesiacoch sa citim este horsie. Stale som chora... bolesti hrdla este vacsie, uz sa mi podarilo dostat aj 3 chripky... k tomu ma zacali boliet aj priedusky... a o zaludku ani nehovorim. RNG, chcela by som Ta poprosit, ci by si mi nemohol do mailu napisat, kde by som v BA zohnala ten roztok GSE a tu striebornu koloidnu vodu? Dakujem (alzbeta.l@gmail.com)

zarazte to

KTO zajde do terchovej na zakladnu skolu a zastavi DURATNU KATARINU v otravovani a vnucovani svojej zarobkovej cinnosti?!