Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MIRENA

Príspevok v téme: MIRENA
1eny1

Chcem vedieť názor tých žien čo maju alebo mali zavedenú Mirenu alebo Danu. Po prvom dieťami som mala zavedenú Danu (kramy boli silnejšie) a po druhom som si dala Mirenu (kramy su slabšie). Ale chcem vedieť či sa nemám obávať dobudúcna nejakých zdravotných komplikácii. Prešli ste niečim?

babuš

Ja mám Mirenu už skoro dva roky - dosť som váhala, ale teraz som spokojná. Menzes takmer úplne vymizol, až na občasné špinenie (cca 1x za dva mesiace). Napriek tomu, že ma sem-tam niekto straší, ako mi to naruší cyklus a pod., sa cítim dobre. Nemám síce menzes, ale cyklus ostal zachovaný, aspoň do určitej miery (viem to podľa ostatných znakov). Ako najpriaznivejší efekt vnímam zníženie krvných strát, mala som predtým sklony k anémii. Poznám kočky s Mirenou, ktoré často a nepravidelne špinia, dokonca jedna známa si ju kvôli neprestávajúcemu krvácaniu dala vybrať. Asi záleží na reakci organizmu, ja by som si ju kľudne dala znova, rozhodne je lepšia ako tabletky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MIRENA - Fórum - ZDRAVIE.sk