Antidepresiva Ixel a Noveril - bral ich niekto?

Emilim

To tu nenajdem nikoho, kto by uzival noveril? Co je to za liek, velmi ma z neho bolia oci a taktiez po nom boli hlava a velmi zle sa po nom zaspava, tie oci, ako keby sa mi nedali ani zatvorit. Dnes v noci som nezaspala ani na 5 minut, celu noc som prechodila, nie a nie spat. Nepomohol mi ani 3mg lexaurin, to som este nemala takyto stav a rano do prace nevyspata.

Sandy3

Beriem 2 roky SERLIFT 50 mg-rano 1 tabletku.Kedze sa mi stav zlepsil a nemyslim,ze by som ho nadalej mala brat,chcela by som ho vysadit.Viem,ze sa nema hned vysadit ale postupne.Ma niekto s tym skusenosti a poradil by mi,ako ho co najrozumnejsie vysadit?Za radu vopred dakujem.

aurorix

v prvom rade,ked ide fakt o depresiu nemas sancu sa z nej dostat bez liecby.cim viac budes otalat a predlzovat to,tym horsie pre teba a trapit sa niecim,ked sa da pomoct!pisu tu hluposti,ze im po par dnoch prejde od homeopatik,co je uplna debilina.potom to nieje depresia.ja sa liecim dostatocne dlho nato aby som vedela o com hovorim.co sa tyka neziaducich ucinkov asi je to individualne..ja ich nema..beriem aurorix,ktory je jeden z mala ad,ktory ma minimalne neziaduce ucinky..nepribera sa po nom..hlavne hned navstiv psychiatra a na nic necakaj,cim dlhsie sa to s tebou bude tahat,tym tazsie sa z tej pliagy dostava a to mi ver..necakaj a uvidis aky budes mat iny pohlad na svet..drzim prsty a necitaj tu hluposti...

bio

ahojte, moze mo niekto poradit, mam tri roky depresiu, brala som 50mg serliftu, postupne som ho znizila na 25mg, a teraz mi dal doktor 50mg ixelu, nechcem to brat, chcem sa dostat z depresii bez liekov, poradi mi niekto ci sa to da aj bez liekov dokazat? dakujem za odpovede

mojmir2

Urcite ano.Akonahle som to prestal uzivat,vsetko sa vratilo do normalu.Ale aj v pribalobom letaku sa pise o tychto neziaducich ucinkoch,takze je mozne,ze sa to prejavilo u mna,a u inych zase nie.Zvlast u muzov,ktori maju problemy s prostatou alebo maju ine problemy urologickeho charakteru.Mozno,keby som to bral dlhsie,tak by to prestalo,ale nechcem riskovat,kedze to palenie bolo dost silne a neprijemnne.

mojmir2

Tak som vyskusal zobrat ten Ixel.Vedlajsie ucinky sa dostavili hned po prvej davke-hrozne palenie v mocovej trubici,neschopnost sa uplne alebo vobec vymocit,pricom moc,ktora zostava v mocovej trubici sposobuje hrozne palenie.Mal niekto taketo vedlajsie ucinky s Ixelu?Prestal som ho uzivat,ved takto sa neda normalne fungovat.Ked som predtym bral Sertralin,taketo hnusne vedlajsie ucinky som nepocitoval.

elesar

HALIATA...ano beriem. ucinok sa na mne neda priamo pozorovat, co vsak neznamena, ze omega3 nie su ucinne. su ucinne na kopec veci v tele, od prevencie pred infarktom (zrieduju krv), cez rozne zapaly az po nervove problemy. zial u mna nefunguje ako antidepresivum, avsak moze fungovat u inych. pripady z klinickej praxe, kedy sa ludia vyliecili z depresie pomocou omega 3 (rybi olej) su opisane v knihe "ako sa zbavit stresu a depresie bez liekov" od david servan-schreibera. co tam nenajdes je davkovanie. treba brat minimalne 9 gramov a to niekolko tyzdnov. mne sa to najprv zdalo vela a bal som sa prekrocit odporucane davky na pribalovom letaciku (2-3 kapsulky denne). 3 mesiace som uzival 9 kapsul a som tu, nic zle sa mi nestalo :))) mimochodom ked zjes jeden vacsi kus lososa, dostanes do tela omnoho viac omega 3 ako je aj tych 9 gramov. takze treba papat lanocve semiacka, ryby a v neposlednom rade davat si omega3 vo forme potravinovych doplnkov (zelatinove kapsule).

haliata

elesar- xcela by som sa ta spytat ci beries tu omega 3.niekde som citala ze to beries ake mas stym skusenosti????