Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cukrovka - Očkovanie a autoimunitné ochorenia

Príspevok v téme: Cukrovka - Očkovanie a autoimunitné ochorenia
kamari

Včera som hľadala nejaké info ohľadom očkovania proti papilomavirusom pre dievčatá. Dosť som bola zhrozená z niektorých štúdií náledkov očkovania všeobecne u detí aj dospelých, z popisu účinku očkovacích látok na imunitný systém a následne jeho zlyhávanie, či chybné - autoimunitné - reakcie. Očkovaniu sa tam pripisovala zodpovednosť za také dnes naozaj čím ďalej tým viac sa vyskytujúce problémy ako alergie, astma, disleksia, autizmus, cukrovka, skleróza multiplex, Alzheimer...
Ja som bola asi 6 mesiacov pred diagnostikovaním DM1 očkovaná proti tetanu.... Podotýkam, že u mňa je dedičnosť cukrovky nulová - nikto z rodiny ju nemal.
Má niekto podobnú skúsenosť?
Jasné, že dcéru zaočkovať nedám - výskum ani netuší či vakcína má účinok ani akú dlhú dobu a či vôbec ochráni, je proti 2 druhom papilomavírusu z 30-tich, ktoré sa v 70% podieľajú na vzniku rakoviny krčka maternice a nákaza sa prenáša stykom slizníc. Ochrana je možno len 5 rokov (skúmajú ju iba 4 roky), takže neviem, prečo očkujú 9-ročné dievčatá, ktoré sa ani nemajú ako nakaziť. takže si myslím, že riziko očkovania je pre moju dcéru momentálne vyššie ako riziko nákazy.

jeana

Mozem len potvrdit. Do 6 mesiacov po ockovani proti tetanu sa u mna rozvinulo zavazne autoimunne ochorenie - systemovy lupus. Podotykam, ze som bola omylom preockovana na tetanus po 3 rokoch.

pietrop22

Podla môjho názoru ked netreba tak prečo sa dat očkovat.Kto Vám čo teraz zaručí_?
Skôr ako očkovanie zaberie príroda.Ja užívam prírodu a je teraz dobre,cukrovka mi padla dole a cítim sa fajn.Mne to tiež dlho trvalo ,aby som to pochopil čo je pre mna najúčinnejšie.Je pravda aj to sa predáva sú z toho zisky,ale dávm do seba čo mi určite neublíži. Asú produkty ktoré nám pomáhajú.

miškovamama

babičke : odpoveď Vám dal kamari. Súhlasím s tým na milion percent. A venovať sa tomu budú až vtedy, keď sa to stane v rodine politika, posranca, ministra, či iného papaláša. Keď sa to stane v rodine obyčajného platiča daní, tak ich to nezaujíma a ak sa odvážite poslať nejaký podnet, dočkáte sa len urážok, ako si to dovoľujete. Môj syn po očkovaní dostal cukrovku 1 typu a dodnes žiadny lekár na slovensku nepriznal, že je to tak. Všetci sú zaviazaní fakmakomafii a tak to na slovensku aj vyzerá. Zbohatlíci zo zdravotníctva majú lekárov pod kontrolou a preto nikto si nedovolí napísať pravdu. Každý sa bojí o svoj flek a nevinní nech sa trápia a trpia.
Pre potvrdenie svojich názorov uvádzam, že na moju sťažnosť úrad pre verejné zdravotníctvo mi poslal odpoveď, v v ktorej na jednej strane uvádza, že neexistuje príčinná súvislosť medzi povinným očkovaním a cukrovkou /môjho syna ani jeho zdravotnú dokumentáciu v živote nevideli, majú namnožené odpovede, kde len dopisujú adresu sťažovateľa/ a na druhej strane sa mi vyhrážajú, čo si to dovoľujem sa sťažovať. Dúfam, že o tom si názor urobí každý sám. miškovamama
Všetkým prajem pekný deň.

kamari

...lebo očkovanie je dobrý biznis a keď naštartuje autoimunitné ochorenie, je to závislosť na farmaceutikách na celý život = ďalšie prachy pre farmaceutický priemysel.
Prečo s tým prestávať, keď to tak dobre sype??? Aj farmaceutom aj lekárom aj celej mašinérii okolo...

babička

Nakoniec zistíme,že čo všetko sa pripisovalo genetickým danostiam,že v dnešnej dobe za mnohé nesie zodpovednosť očkovanie,Prečo ale rodičia nie sú upozornení na to,že čo môže očkovanie spustit.Takto sa nám kopí chyba na chybu a najviac sú postihnuté detičky,je to velký hazard takto dobrovolne vystavovat deti k vzniku rôznych chorôb.Prečo sa

tejto oblasti nevenuje väčšia pozornost,?

dia-život

Mne zistili cukrovku teraz v januári./DM2/Obvodný práve minulý týžden mi povedal dávno som nebola zaočkovaná proti tetanu.Aby som to vyzdvihla v lekárni a dala sa zaočkovať.

lost!

Moj brat dostal DM1 tiez cca 6 mesiacov po ockovani... neviem co to presne bolo (6rokov).

Nikto z rodiny nemal DM1.

Milujem statisticke odchylky.

Peto T

Vevericka: Odkial beries istotu, ze tie obrazky ukazuju naozaj virusy? Viackrat uz kolovali obrazky "virusov", ktore potom mikrobiologovia oznacili za obrazky prierezu bunky.

Laikovi mozu ukazat cokolvek.

Keby to aj hypoteticky boli virusy, odkial mas istotu, ze je to prave ten virus, o ktorom je rec v popise obrazka? Vies, kolko virusov je v tele? A nenosia na sebe cedulky s oznacenim.

Aby mohol niekto aspon s urcitou davkou pravdepodobnosti tvrdit, ze je to skutocne ten virus, ako to ma byt, tak by musel mat vysokocisty preparat. Pokial viem, z "pandemickeho" virusu nikto nevyrobil
vysokocisty preparat. Takze mozno ani sam autor fotky netusi, co na nej vlastne je.

Ale ak Ta zaujimaju podrobnosti o klein-klein aktion, tak si pozri ich
stranku: www.klein-klein-aktion.de

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cukrovka - Očkovanie a autoimunitné ochorenia - Fórum - ZDRAVIE.sk