Tromboza z HA?

kk.komackova

Ahoj,
volam sa katarina, mam 26 rokov a mam trombozu hlbokych zil.
rada by som sa s niekým o tom porozprávala, ako s touto chorobou žijete, čo ste zmenili vo svojom živote a tak…nepoznám nikoho, som chvíľami bezradná z malého množstva informácií od lekárov..
KONTAKT k.komackova@gmail.com

rew

ahojte. neviete niekto ci sa da z beznych krvnych testov ktore sa robia napr pri preventivnej prehliadke zistit ci je vacsie riziko trombozy?

jullka

ahojte som rada ze sa tato temy zalozila pretoze ja sama som sa chcla na to opytat. zajtra idem k doktorovi. beriem 3 mesiac evru neviem ci ma s tym suvis lae strasne ma pichav hrudi a mam stiahnute zaludok pankreas ci neviem co vsetko a tiez ma boli lave lydko. som zvedava a potom co som citala uz radsej budem tehotna ako v 22 mam take problemy a nedaj Bože nieco horsie. tiez mi nic moj gynikelog nerobil ani kvapku krvy nezobral :(

:))))))

Ja viem velmi dobre čo je to trombóza. Zistili mi ju v 13 rokoch na nohe,takže som si vďaka nej zažila svoje, brala som injekcie ležala v nemocnici, potom rozne lieky. Teraz mám 20 ale do dnes mam bolesti a problemi sňou..

micaa

Moja mama ma krcove zily, je vraj 90% pravdepodobnost ze ich budem mat aj ja... Zily mam vyrazne, ale zatial nevystupuju. Problem je v tom, ze som dost chuda, tak neviem ci je to z toho alebo z tej dedicnosti.
Ten rybi olej ma zaujal. Vsimla som si ze znizuje tlak tak sa chcem spytat ci ho mozem uzivat aj ked mam uz teraz nizky tlak?

lacontess

Ahojte, práve som prišla z ciévneho. Mám v pravom lýtku trombón. Doktorka mi prikázala okamžité vysadenie HAK a prestať fajčiť.... HAK som brala yadine a bola som s nou veľmi veľmi spokojná, brala som ju 5 rokov....fajčiť som fajčila iba občas a to cez víkendy.... Teraz si musím dennodenne tri týžnde pichať Fraxiparine a mať zabandážovanú nohu... v živote by ma nenapadlo, že sa to stane práve mne... mám 22 rokov....

fleur

Ja som brala yadine a momentalne si picham injekcie na riedenie krvi, tiez to bola moja prva HAk, setko bolo super az do poslednej tabletky v druhom baleni, ked zacali v noci strasne bolesti v nohe a rano ked som sla na odber krvi boli vysledky zle s podozrenim na trombozu mi hned vysadili HAK..je mi to luto, lebo inak mala celkom pozitivne ucinky:(
Takisto sme to nemali v rodine, bola som uplne zdrava a testy mi na gynde nerobili, dala som si ich robit inde a setko bolo v poriadku...