Problematicka plet

Príspevok v téme: Problematicka plet
nepoviem:)

Ake kremy pouzivate na problematicku plet?

ja sa idem zverit do ruk Vishi,kupila som si cistaci gel normaderm,aj ten hydratacny krem normaderm,je to sice dost drahe,ale chcem uz vyzerat ako clovek,takze to idem vyskusat.snad pomoze.pochopila som ze polovica uspechu je cistenie.a chcem pouzivat vyrobky jednej,rovnakej znacky,nechcem kombinovat..
Ake gely na cistenie a kremy na problematicku plet pouzivate vy?co vam pomohlo?(nehovorim o jednej vyrazke sem tam,ale o problematickej pleti) vdaka:)

OTINKA25

ja som tiež skúšala Vichy, ale dobabrala som si pleť.... potom som našla aa kozmetiku a som maximálne spokojná. Mám 28 rokov, sestra 19 a najviac nám sedí práve tá. Nájdeš na aa kozmetika. -odkaz odstránený-

yveth

pre bronny:
skusila by som to na zaciatku s kozmetikou, a co sa tyka Vichy a La Roche nie je to celkom to iste, Vichy neriesi zapalene formy akne. Radsej by som siahla po La Roche Effaclar DUO na celu tvar + Effaclar AI, ktory sa aplikuje len na zapalene miesta. Vysledky by si mala vidiet cca po mesacnom pravidelnom pouzivani. Ak si nie si ista ci ti krem bude vyhovovat, zajdi do partnerskej lekarne a vypytaj si vzorky. Zoznam lekarni najdes na www.laroche-posay.cz
dole je moznost partnerske lekarny,vyhlada ti ich podla mesta, v ktorom byvas.

mimco123

Pre bronny:
takže ak maš momentalne akne v aktivnom stave tak ti mikrodermabrazia nepomoze. Kedze si tehotna zrejme za to mozu hormony, najlepsie by bolo skocit za dobrou kožnou nech ta poradi. Peniažky na mikrodermabraziu alebo chemický peeling si odloz na cas ked bude plet upokojena a zahojena. Vtedy ak ostali na pokozke nejake flaky a stopy po predchadzajucich problemoch je dobre to korigovat spominanymi procedurami.

Co sa týka Vichy, La Roche Posay mne v lekarni povedali ze je to ten istý výrobca ale La Roche Posay je vhodná pre citlivú pleť.

delphia

bronny, mikrodermabraziu mozes podstupit aj v tehu. chcem ta iba opravit: nejedna sa o podkozne liecenie! ide o obrusovanie povrchu pleti. ak ho podstupis vo forme kury 8-10 opakovani, plet sa rozjasi, ozije, vypne, zmiernia sa prejavy starnutia a pigment. flakov. ak mas hnisave vyrazky, vykon sa vykonavat nemoze, nakolko by sa ti hnis poroznasal po pleti a tym by sa infekcia rozsirila.

zrejme ide o vplyv hormonov na plet. skus pravidelne hlbkove cistenie pleti kozmetickou a namiesto plet. vody pouzivaj koloidne striero.

bronny

hallo...pisem, lebo dufam, ze niekto bude reagovat na moj prispevok...chcela by som sa opytat, som tehotna a mam katastrofalnu plet, biele podkozne vyrazky a robia sa mi aj zapalene podkozne vyrazky...je to neprijemne, lebo nikdy som problem s pletou nemala...chcela by som vyskusat mikrodermobraziu...neviete, ci sa moze tento zakrok aplikovat na tvar, ked je zena tehotna...nie je to vraj skodlive, je to jemne podkozne liecenie pleti...ale chcela by som si byt ista...citala som, ze zena ma dbat ako pred tehotenstvo tak aj pocas, ba viac, o svoju plet...tak ak mozte napiste mi...

saisalmil

mne najviac pomohlo Alverde za par eur :) Ja som mala tak predrazdenu povysusanu plet, ze to bol des. Zacala som ju hydratovat kremami s tea tree olejmi a pouzivat konopny a tekvicovy olej a som spokojna!! :) Vichy, nivea a podobne mi nepomohli, su na mna moc agresivne a ATB sa nedaju brat do nekonecna,lebo nicia pecen.