Očkovanie proti chrípke či nie?

damian

Majka, zacni pit 2 az 2 a pol litra cistej nesytenej vody denne. Zacni uzivat 2 az 3 gramy vitaminu C denne. Ak nepocitis do 4-6 mesiacov zmenu, ozvi sa.

svetlana6

ja som byvala uz od detstva casto chora na priedusky. a chripku som mavala minimalne raz (castejsie dvakrat)za zimu. postupne sa to zlepsuje. antibiotika som nebrala uz asi 3 roky. obcas v zime nejake nachladnutie ale chripka uz tak casto nie (3x klop na drevo). ockovat som sa nedala ani raz. pride mi to zbytocne. ved telo by sa malo predovsetkym branit same a budovat si imunitu. teraz je to zial popularne, vsetko "prirodzene" likvidovat chemiou. od chripky az po lykozruta a mandelinky :) podla mna spravna zivotosprava, vitaminy (najma tie ziskane priamo z ovocia a zeleniny), pohyb a clovek snad chripku ani dostat nemoze :)

majka_

robbie: ja sa snazim zdravsie stravovat, ale uz od detstva byvam dost chorlava a tie zapaly pluc a priedusiek, ktore som mala dost caste a problemy s dychanim vyustili do astmy ako som sa dozvedela. a tu si myslim, ze mi asi nepomoze len sa zdravo stravovat a cvicit... musim hladat dalej, co mi pomoze, aby som neochorela viac resp. castejsie.

majka_

zaujalo ma to, co povedal pan doktor Hrabcak na prvom videu, ze ak sa clovek 5x za zivot da zaockovat proti chripke, tak riziko, ze dostane Alzheimerovu chorobu je 10 nasobne vyssie. ale zabudol na malu "malickost": predstavme si, ze sa prestaneme dat ockovat proti chripke. co ludia, ktori maju dost oslabenu imunitu? ved vela lekarov sa vyjadrilo aj v minulosti aj teraz, ze chripka moze pre tychto ludi skoncit aj smrtelne. takze radsej sa nedame zaockovat, slabi ludia umru na chripku, len zeby Alzheimera nedostali? ved proti Alzheimerovi sa da bojovat celkom jednoducho, i ked vela ludi to oznacuje za somarinu: lustenie krizoviek, trenovanie pamati... a to aj v starsom veku. vtedy aj ked nahodou Alzheimer pride, tak urcite by nemal mat taky priebeh, ze si dedusko nezapamata, kde byva alebo nevie, ako sa vola...

a okrem toho, pocuvam coraz castejsie dost negativ proti ockovaniu. ale co tak vytiahnut aj negativa proti antibiotikam (ktore su zalozene na chemickej baze, ale su tiez nebezpecne pre organizmus). ale antibiotika su predsa len dolezite, lebo inak by sa clovek len tak lahko nevystrabil z ochorenia. teda ja urcite by som sa zo zapalu priedusiek len tak s vitaminami z toho nedostala, pokial by som antibiotika nedostala.

nie som jedna z tych, ktora by sa nechavala ockovat proti vsetkemu, co je momentalne "v mode". ale zalezi mi len na tom, aby ludia, ktori to ockovanie potrebuju, sa "vdaka" negativnym nazorom na ockovanie nedali napokon zaockovat a to by sa im mohlo stat smrtelne. myslim si, ze kazdy clovek svoj organizmus pozna a vie, co mu dobre spravi a co nie. je na kazdom z nas, ci sa zaockovat nechame alebo nie. a ti, ktori sa nedaju, nech si odpovedia na otazku: Nedavame sa zaockovat preto, lebo MY s tym nesuhlasime alebo preto, lebo sme poculi vela negativnych informacii o nom?

desmod

synovi nasej znamej lekarky po ockovani zlyhal nervovy system, odvtedy mava epilepticke zachvaty. vsetci - aj ona vedia, ze je to z ockovania. tak sa len dajte vsetci ockovat, ved sme zdravi, tak nech sme chori. a verme tomu, ze nam to pomaha.

elektrana

hoci informacie su ludom stale pristupnejsie, este vzdy je vela takych, ktori kladu podobne otazky a este viac takych, ktori ockovanie proti chripke pokladaju za prospesne. chripkove virusy neuveritelne rychlo mutuju. ockovacia vakcina obsahuje virusy z chripky, ktora uz prebehla. kazda nova chripka = nove zmutovane virusy. ockovanie = velky nezmysel pre zdravie, ale vynikajuci zdroj financnych prostriedkov pre firmy, ktore vakcinu vyrabaju. ak sa niekto pysi tym, ze pri nachladnuti nema vysoke teploty, iba ukazuje, ako malo vie o funkcii imunitneho systemu. cim lepsia imunita, tym vyssie teploty. imunitny system naozaj maka na nasom vylieceni iba pri teplote vyssej ako je 38,5. kto zraza teplotu, ktora je nizsia, robi velku hlupost. ale kazdy nech si robi so svojim organizmom co len chce.

robbie56

Este pred tym, ze sa date naivne naockovat, si prosim pozrite reportaz Palby(TV Markiza) o ockovani na:
www.homeopaticka-asociacia.sk

Na tejto stranke najdete 2 casti videa odvysielaneho v relacii Palba na Markize:
- Palba - ockovanie 1/2 (7:25 min)
- Palba - ockovanie 2/2 (4:07 min)

Velmi zaujimave su aj posledne slova poslankyne Ludmili Muskovej. O tzv. "skupinke" ste uz iste poculi aj z ust ineho politika. Asi to niecim smrdi ...

Odporucam aj stranky:
www.ockovanie.org
-odkaz odstránený-

Chripku dostavaju ludia, ktori nedodavaju telu ziviny, ktore potrebuje.

Ak mas potravu prevazne varenu a nedoplnas ju enzymami, vitaminmi a mineralmi, tak budes casto chori. Nie je co sa cudovat, a nepomoze ti ani svetena voda a ockovanie uz vobec nie.

majka_

BABULAK: mozem ti povedat, ze aj keby som chripku dostala, tak bude mat miernejsi priebeh. pravdupovediac... za tie roky sa nepamatam, kedy som mala co i len 38-39 stupnove teploty napriklad. a za rok byvam vlastne chora len v jeseni a v zime. a to som byvala kazdy mesiac chora. len v zime minuleho roku som brala vela antibiotik, lebo mam uz slabu imunitu, ale to je uz o inom. takze ja ockovanie proti chripke odporucam.