CHCEM SA ASPON RAZ RANO ZOBUDIT A BYT STASTNA

Príspevok v téme: CHCEM SA ASPON RAZ RANO ZOBUDIT A BYT STASTNA
carenka

asi pred polrokom som dosla semka cudzia krajina...predstavovala som si vsetko inak ako z filmu...ale osud to chcel inak...kazde rano ked sa zobudim stale ten isty pocit,som proste nastvana nato ze opat prsi alebo nato ze opat svieti slnko nato ze dnes neidem do prace alebo nato ze idem ...
byvam medzi samimi cudzincami a v milionovom meste sa citim tak neskutocne sama...vsetko sa zmenilo
mama si o mne mysli ze som jebnuta tak isto ako moji expriatelia a to preto lebo sa nechcem vratit domov stale ked volam domov tak ako sa tu fantasticky mam a tak....
nebola som pripravena ostala som na vsetko sama nemam ziaden zmysel zivota ziaden ciel proste nic a uz to ani nehladam...
ale jedno viem chcem sa konecne zobudit rano a citit sa dobre

moni

AHOJ CARENKA.JA SOM TIEZ V ZAHRANICI- V LONDYNE.PROSTE MI RAZ SIBLO,A ODISLA SOM PRACOVAT DO ZAHRANICIA.DOMA SOM NECHALA PRIATELA S KTORYM ZIJEM SKORO 3 ROKY,A RODINU...
CHCELA SOM SI ASI SEBE SAMA DOKAZAT,ZE VSETKO ZVLADNEM.NO MOJ PRVY DOJEM Z LONDYNA BOL OTRASNY,SKORO CELY TYZDEN SOM PREPLAKALA,ALE POTOM SOM SI POVEDALA,ZE TO MUSIM NEJAKO ZVLADNUT...BYVALA SOM V NIE VELMI DOBREJ LOKALITE.PO STYROCH MESIACOCH SOM ODISLA DOMOV-ALE PRED MESIACOM SA SEM VRATILA PRACOVAT-NO TERAZ SA MAM VELMI DOBRE,PRIATEL PRIDE ZA MNOU NA PAR DNI.MOJA-ZO ZACIATKU JE VSETKO TAZKE KED SI SAMA...PRECO SI ODISLA Z DOMU A PRACUJES V ZAHRANICI?
SKUS SI DAT NEJAKY CIEL-TAK AKO JA-MOMENTALNE MA TU DRZI LEN PLAT,ALE VIEM,ZE SI CHCEM ZAROBIT NEJAKE PENIAZE ABY SOM SI MOHLA NIECO DOPRIAT.IBA PRETO TO TU ZNASAM.A SKUS SI NAJST NEJAKU KAMOSKU,CI UZ CEZ INTERNET...URCITE TI TO POMOZE.A AK TI PO CASE NEBUDES ZVLADAT,TAK SA RADSEJ VRAT DOMOV-TAM KDE SI A BUDES STASTNA...AK CHCES,NAPIS MI KDE SI PRESNE,TVOJ EMAIL,A JA SA TI BUDEM SNAZIT NEJAKO POMOCT...

ali

vies, stastna si iba vtedy, ak CHCES byt stastna. dlho som sa trapila a chcela som sa radovat a potom mi doslo, ze som preto nic nerobila. zobudim sa a ked svieti slniecko, tak sa tesim, ako mi bude prijemne. aj ked si inde ako doma, svieti aj tam a svieti aj pre teba. ak sa chces budit stastna, musis to tak citit a zaspavat s pocitom: zajtra bude nadherny den. teraz sa dokazem radovat ako male decko z toho, ze vidim v parku vevericku :-) (a co ak nie si stastna preto, lebo ti tam nieco chyba? domov rodina, alebo tak) drzim palceky