Preco som stale nestastna?

Príspevok v téme: Preco som stale nestastna?
leftover

zdravim vsetkych, ktroi ste si otvorili tuto temu. a vopred dakujem vam, ktori zareagujete...
uz dost dlho sa citim uplne nestastna, smutna, prazdna a zbytocna. som mlada baba, mamcelkom rada svoju pracu, mam skolu, kamaratov, ktorych mam rada, rodinne zazemie... mam v podstate vsetko, co mlady clovek potrebuje mat k tomu, aby bol spokojny. no napriek tomu sa nedokazem tesit, aj ked si to velmi zelam. casto mi je do placu zo svojej zbytocnosti a chcem byt sama aj ked viem, ze pootm to bude este horsie.. neviem co robit v buducnosti a ked si ako-tak vykreslim plany, tak ich analyzujem a pridem na to, ze vsetko aj tak nema vyznam...
neviem neviem neviem...

krika__

no to by aj mna zaujimalo... ja sa citim rovnako zbytocne, ale mam aj dovod. keby som mala to co ty, som asi stastna. nechapem...

[zruseny12]

...uz si sa sklamala v niecom,ze mas takyto postoj?na ukludnenie si kup B-komplex forte...z lekarne...povzbudi ta.../prides na ine myslienky/

jaaa

co mam potom povedat ja? Pred tristvrte rokom mi zomrel moj najlepsi kamarat a spolocnik- pes, ktoreho som milovala najviac na svete. Priatelov nemam takmer ziadnych- tych co mam su mimo SR,alebo v dost vzdialenych emstach, takze osobny kontakt nehrozi, A moj milovany priatel vyzera posledne mesiace, ze ho uz poriadne ani nebavim. Takze co mam povedat ja? Ani s nikym von vybehnut, porozpravat sa, priatel vela casu so mnou nechce travit, tak som stale sama.

veverqua

Ja mam dojem, ze sa potrebujes brutalne, ale strasne a blaznivo zamilovat. A musi to byt samozrejme obojstranne. Vtedy budes vidiet vsetko ruzove a krasne. Neboj sa, tieto nalady ta prejdu. Prejde si tym kazdy druhy mlady clovek. Hlavu hore.