Anorexia, Bulimia.... PRECITAT!!!

Príspevok v téme: Anorexia, Bulimia.... PRECITAT!!!
katushit

Ako nechapem ako moze byt neaka baba anorekticka ved do frasa ako ja nesom najchudsia, mam nejake to kilo naviac a jem co chcem a kedy chcem. NACO TO VSETKO ROBITE? PRE SEBA? Ved tym skodite sami sebe. PRE OKOLIE? Ved im to moze byt jedno. PRE KAMARATOV? Ved v kamaratstve nejde o postavu. PRE CHALANA, PRE LASKU? Pokial vas chalan ma lubit len preto, ze vyzerate "dobre" tak to skutocna laska urcite nieje.
-
No podme, vyjadrite sa k tomu aj tieto dievcata a tiez chalani ci sa im takto vychudnute baby pacia!!!

pusate

mám rovnaký názor,ten kto nemal nikdy ppp,tak nás považuje za bláznivé,a zdá sa mu to nepochopitelné,ved aj ja ked som mala ešte len 12rokov a videla som film o anorektičke,zdala sa mi padnutá na hlavu a 2roky na to som bola taká istá a až vtedy som ju pochopila...

fleerka

ten kto nezazije nepochopi
ja osobne to nerobim ani pre kamaratov ani chalanov ani nikoho ale pre seba - potrebujem si nejako ublizit znicit sa :( a preto sa akoby trestam tym ze si nedoprajem jedlo
a ano citim sa tucna iked to tak nieje
je v tom nieco hlbsie nez len byt vychrtlou - momentalne zistujem dovod toho co sa stalo ze sa musim trestat

PharmRamon

Vieš ale problém je v tom že oni si neuvedomujú že su vychudnuté. Jednoducho keď sa pozrú do zrkalda nevidia skutočnosť.
V tom spočíva anorexia.