Pretrhnuty kondom

mia

tiez mam podobnu skusenost z nedavnej minulosti, pre zmenu so znackou pepino, odvtedy uz nase milovanie nie je take ako predtym, spaja sa s nim neustaly strach z toho, ze sa to bude opakovat, tak som sa dala na tabletky, zacinam ich uzivat od buduceho tyzdna, tak dufam, ze sa vsetko napravi:o)))

slusny muz

Plne suhlasim s 123456. Durex kondomy su kvalitne a nemal som s nimi nikdy problem. Treba sem tam pozret ci sa nic nepretrhlo, co sa moze stat pri zlom natiahnuti...
A co sa tyka postinoru tak je ucinny cim skor sa zoberie tym je mensia sanca na otehotnenie. Je to ale hormonalna bomba, ktora Vam moze rozvratit hormonalny system v tele...menstruacia pride hocikedy..a podobne...

123456

tak poviem vam: s pepinom a durexom sa mi taka vec nikdy nestala... ale zato primeros... tato znacka praska jedna radost... najme tie farebne... ale ked pouzivas durex... dajme tomu extra safe, tak je len velmi mala pravdepodobnost prasknutia... a obcas treba primak skontrolovat pocas sexu... napr pri zmene polohy a nie len po sexe.... inac odporucam durex pleasuremax... aj aj aj to bol orgazmus :))) len skoda, ze su take drahe... hak necem uz nikdy vidiet... hrozne mi pohaluzila psychiku... totalna nechut na sex... a o dasich negat. ucinkoch uz nehovorim.... guma je oka, len ju treba vediet spravne pouzivat....

kikulka

hvieždička,ja som sa nachytala práve na durex extra save,odvtedy som na HAK,podľa mňa sa gume nedá vôbec veriť

sunnysweetie33

a aky druh kondomu to bol?dufam,ze nie durex,lebo tomu ja 100%tne verim..ale tiez som uz mala postinor a jasne ,ze zabral.musis si ho vziat do 72hod. od nechraneneho styku.

kikulka

myslím,že toto zažilo veľa báb...ja absolutne neverím kondomom,ani trochu,odvtedy som na HAK a nemusím mať žiadne strachy....ale postinor tuším vždy zaúčinkuje dobre,ešte som nepočula o tom,že by nezabral.Ale je to dobré svinstvo,tuším by sa nemal vziať viac ako 2x do roka