Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!

Príspevok v téme: Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!
anti-oral.88

Je taký chlap vo vztahu (v sexe)
kt.nenuti svoju parknerku robit oralny sex...
Alebo vam to je jedno ako sa vaša parknerka citi ? len aby ste sa vy uspokojily !!!
Ani ja nepožadujem aby mne robil oral....NIE !!!!
Ved existuje kopa iných polôh v sexe...no nie?
NAPR. ja...mam odpor k tomu...akože ja nebudem robit ORAL , predsa ked sa mi niečo hnusi tak to nebudem robit,to radšej sa s nim rozidem ,
čo si o tom vy myslite?

monica!!!!!!!

VEDELA SOM ŽE TAKETO ODPOVEDE PRIDU,ČO UŽ, JE TAKA SKAZENA DOBA.
ALE JA TO AJ TAK NEUROBIM....VED PENIS PATRI DO WAGINY ALEBO DO ZADOČKU :-)
ALE NIE DO UST!!!! TOTO JA NIKDY NEUROBIM...A POOTOM SA ČUDUJTE ŽE MATE ROZNE INFEKCIE...
ČO SOM SAMA NA SVETE ČO NECHCE ROBIT ORAL?????? si nie !!!!
PRIZNAJTE SA!

lilly

Ahoj Dancul, veľmi pekne si to monike vysvetlil, už som sa o to ani nepokušala lebo mam pocit ze je trosku zatvrdnuta a mysli si ze len to je pravda čo tvrdi ona...ale ved zivot by ju sam naucil....

dancul1

monica!!!!!!!
ani tebe by nechutila slepacia polievka, keby si ju mala jest po cely rok. Neber to tak, ze ked mu or. neurobis ty, na druhy den pobezi za inou. Take k...y sme zase neni. ale vies ako sa hovori: ZAKAZANE OVOCIE CHUTI NAJVIAC. Kazdy chlap ma v zivote viac ci menej prilezitosti partnerku podviest. Okolnosti a prilezitost robia zlodeja a mozno aj ten najpodstivejsi a najuzasnejsi chalan urobi v zivote preslap. Cim viac podnetov od vas dostane tym je to pravdepodobnejsie.
Jasne ze nehovorim o kure...koch co to kácajú hlava-nehlava.Je na kazdej zene co svojmu muzovi moze a hlavne chce ponuknut. Baby nezabudajte LASKA JE DAVAT A NIE BRAT!!

ja333ja

monica!!!!!!! : suhlasim s Tebou na 100% ,mas parwdu..co to za laska ked pojde za inou si oral napriklad spravit,ked raz sa mi to hnusi ta to nebudem robit

monica!!!!!!!

NO PEKNE !!!
MAT TAKEHO PRIATELA/FRAJERA BA DOKONCA MANŽELA ! TO RADŠEJ ZOSTANEM SLOBODNA A SAMA !!!!
TO AKO ZNAMENA ŽE KED CHLAPOVI NEUROBIM NAPRIKLAD ORAL,ANAL ALEBO INU JEHO ŽIADANU VEC , TAK ON POJDE ZA INOU A TAM SI TO SPRAVI...TO JE ČO POTOM ZA VELKA LASKA...JASNE VELMY TA LUBIM AK MI TO UROBIS....ALE AK NIE...TAK POJDEM INDE...TOTO JE LASKA ????!!!!!!!!!!!!
MNA NIKTO K ORALU NEPRINUTI...A AK POJDE ZA INOU...TAK NECH S NOU AJ ZOSTANE...JA NEPOTREBUJEM TAKEHO ČO KED MU NESPLNIM JEHO TUŽBU PO ORALE TA POJDE ZA INOU.....TOTO VAŽENY LASKA NIE-JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monica!!!!!!!

NO PEKNE !!!
MAT TAKEHO PRIATELA/FRAJERA BA DOKONCA MANŽELA ! TO RADŠEJ ZOSTANEM SLOBODNA A SAMA !!!!
TO AKO ZNAMENA ŽE KED CHLAPOVI NEUROBIM NAPRIKLAD ORAL,ANAL ALEBO INU JEHO ŽIADANU VEC , TAK ON POJDE ZA INOU A TAM SI TO SPRAVI...TO JE ČO POTOM ZA VELKA LASKA...JASNE VELMY TA LUBIM AK MI TO UROBIS....ALE AK NIE...TAK POJDEM INDE...TOTO JE LASKA ????!!!!!!!!!!!!
MNA NIKTO K ORALU NEPRINUTI...A AK POJDE ZA INOU...TAK NECH S NOU AJ ZOSTANE...JA NEPOTREBUJEM TAKEHO ČO KED MU NESPLNIM JEHO TUŽBU PO ORALE TA POJDE ZA INOU.....TOTO VAŽENY LASKA NIE-JE!!!!!!

machulka006

ja sa pridám k debate...
mám priateľa... dva roky...v živote ma do ničoho nenútil, povedal, že ak nechcem, tak mut or obiť nemusím... chvíľu mi to aj trvalo, ale raz som to vyskúšala apotom som to skúšala častejšie a častejšie až sa mi to zapáčilo...
chcela som len to povedať, že existujú aj chlapi , kt. svoje partnerky nenútia do ničoho čo robiť nechcú, a nemyslím si, že práve on by si to šiel dať robiť k nejakej inej...

lilly

celkom súhlasím so zberatelom, vieš niekedy sú chlapi ... a nenechajú si újsť taký skvelý pocit aký zažijú pri orále..a jednodnucho pôjdu si ho dať urobiť inde