Väčšie a pevnejšie prsia...

Príspevok v téme: Väčšie a pevnejšie prsia...
lilly

Ahoj, potrebovala by som trošku poradiť, mám 21 rokov a chcela by som vyskúšať jeden prípravok na zväčšenie pŕs, volá sa Decolen...má s tým niekto skúsenosť??Nie že by som na tom bola zle, práve naopak, ale chcela by som to vyskúšať a neviem či to nemôže negatívne zapôsobiť na celé telo, teda či je z toho možné pribrať, pretože to v žiadnom prípade nechcem..Ak ste skúšali napr. niečo iné a osvedčilo sa to, budem rada ak mi poradíte..ďakujem

lilly

No tak pýtala som sa v lekárni...na Decolen...je to prípravok presne na rast pŕs, je to čisto na rastlinnej báze a lekárnička ma presviedčala že sa z toho určite nepriberá...neviem či tomu môžem veriť keď tu baby píšu že už z niečoho podobného pribrali...pozná teda niekto Decolen??máte s tým skúsenosť?ďakujem

wiwien

ako ale naozaj..tie tabletky podla mna nepomožu ozaj..je to fakt len vyhadzovanie penazí, ved uvidíš, ta to bude mrzieť..vej aj ja som brala antikoncepčné tabletky iného druhu ako teraz ..no síce prsia som mala vačšie, ale aj stehná asi 3krát väčšie, som pribrala 8 kilo..ale už je to all right..ale kašlem na to, že mám malé prsia, mne už ani nenarastu a tiež mám 21 rokov.prosto som sa hambila pred chalanom, ked ma vyzliekol, ale on to bral uplne v pohode..čiže teraz to už aj ja tak beriem.su aj horšie veci na svete tak nezufaj lilly..:o))

ikuska

lilly
no to sa aj ja bojim existuje vela tabletiek ae ja sa tiez bojim ze cela priberiem.........
ak tu niekto vie o takych co naozaj zaberaju bola by som rada keby ze napisete ako sa volaju. lebo niekomu pomozu a niekomu nie

lilly

Ja si myslím, že zväčšia, len aby som sa potom nezväčšila celá..toho sa bojím..ked som používala antikoncepciu vačšinou som z toho vzdy pribrala..tak mam obavy