Hučanie v hlave

Príspevok v téme: Hučanie v hlave
csindy

Keď si večer ľahnem /príp. aj ráno, keď sa zobudím/, niekedy sa mi stáva, že mi hučí v hlave, a to takým spôsobom, ako keby som v diaľke počula letieť lietadlo. Neprejde to, kým nezaspím. Stretol sa niekto z vás s tým? Čím to môže byť a ako sa toho zbaviť? Napíšte, prosím, kto o tom niečo viete. Ďakujem.

Mej

Tak ako vas tu citam s tou jogou a dychanim skusila som to. lahla som si... Uvolnila sa a zacala dychat pomalicky - nadych nosom - vydych ustami. Musite v tom zotrvat dlhsie a sustredit sa a zazrak. Piskanie v usiach som prestala pocut a nastal uplny klud :) Dost mi to pomohlo. Ustupuje to pomalicky ale ustupuje. Snazte sa dychat tak co najdlhsie az kym nezaspite :)

ja.23.

tak som sa zaradil. Mám to rovnako ako Vy všetci. Mám za sebou všetky možné aj nemožné vyšetrenia. Záver? Niekedy sa to stáva a vyliečiť to nikto nevie. Zvykám si na čudný život...

bimko

dobvrý deň! No hučanie v hlave, či v ušiach má podľa mojich skúseností ( ak v tom nie sú zistené problémy priamo v hlave, ušuach, či chbrtici) má priamy vplyv elektromagnetické žiarenie - teda žiaden liek vám nepomôže, iba sa zbaviť všetkých obrazoviek, mobilných telefónov a podobnej novodpobej techniky. Ak som mesiac na chate bez všetkých týchto vymožeností, cítim sa výborne, prídem domov a pozirem si v telke správy a nejaký film, hučanie je ako niagara, až pískanie - to asi máme rovnake. Tiež mi zistili antigén HLA B-27, ale nemyslím, že toto má tent vplyv na hučanie - odbúrať stresy a zbaviť sa obrazoviek a mobilov.... aj teraz mi strašne hučí a aj moja neb. mama mala také problémy....

hjfjfusjffjc

aj ja si myslím...doktor mi povedal,že to môže byť spôsobené tým,že dospievam...najhoršie je na tom to,že vždy som mala smaé jednotky a poriadne som sa nemusela ani učiť... a teraz sa musím učiť dve hodiny lebo sa proste nedokážem sústrediť +únava,hučanie v hlave...je to hrozné... a s obličkami by som nemala mať nič,tak ja neviem:/

J111

Neviem, co by mala krv spolocne s hlavou:DDD
To uz nevedia, kam tych ludi poslat?
Brat krv kvoli hlave?
Asi je to lacne vysetrenie.
Ak je to psychickeho razu, tak to prejde cirka do pol roka. Treba vydrzat, hoci to medzitym bude dost neprijemne!!!

hjfjfusjffjc

ja mám 13 rokov a strašne mi hučí v hlave ako keby more ale voda...stále ma bolí hlava s om neskutočne unavená aj keď v noci spím 10 hodín...bola som aj na krv a výsledky mám perfektné...nevie niekto príčinu toho všetkého?

Evelyn1961

hucanie v hlave je velmi neprijemne, ak sa neodstrani pricina, bude to stale neprijemnejsie ...ako prve by som doporucila harmonizaciu energetiskych centier farebnou terapiou, dalej je potrebne liecit pecen , pankreas a zlcnik svetelnou terapiou, ak mate zaujem o blizssie informacie, piste na -adresa odstránená-

katakaaa

ahojte...aj ja mam hucanie v usiach ci v hlave..ani neviem kde to presne piska ci huci...uz asi 3 roky..je to normalne na nervy..som nervozna s toho...hlavne to pocitujem ked je ticho...a klud...vtedy ja mam v h;ave naozaj ..hudbu...mam problem s krcnou chrbticou...ale ked to zacalo,,tak som ziadne problemy nemala s krcnou chrbticou...je to naozaj horror...snazim sa s tym zit,,,ale aj zaroven liecit...momentalne zijem v Gb...a tu doktori nic moc....chystam sa zase o mesiac na Sk...tak snad neico zase new..