ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

heurekaj

Ahojte.nesledujem tento pribeh,ale kazdopadne klobuk dolu,ze aj pracujes,studujes a plus ta mala.chcem sa vsak spytat ze co s otc dietata?ste spolu alebo ti pomaha,alebo ako?

simi13572

Ahojte baby,prosim Vas,neviete mi poradit nejaku kozmetiku na strie???mam ich na stehnach aj na bokoch a vyzera to strasne.Hrozne ma to trapi.Pomozte mi:)

mojaeni

hm, tak to sa vam ozaj fotky vydarili.
moja mala bude asi carodejnica, lebo v jednom kuse len caruje s rucickami.

dominiikaa_

Ja si skolu dokoncim doteraz so skolou nebol problem-1-3krat za dva tyzdne ist do skoly na 3-4hodinky to sa da zvladnut a pracujem v jednej restauracii ako "holka na vsetko"-teda ked treba tak pomaham v kuchyni,ked treba pomaham s uctami ked treba tak som casnicka kedy co pride:)mam kratku rpacovnu dobu 6,5hodiny denne-niekedy vecer nikedy rano takze vsetko zatial v pohode stiham-uvidim co bude potom ked bude malicka konecne doma tak potom pravdepodobne pracu necham a budem sa venovat len jej:)

simi13572

no ja som uz riadne zagulatena,a ani neviem poriadne z coho:))ja mam perfektne foto maleho:))na jednej si cmula prstek,na druhej vyplazuje jazycek,na dalsej sa smeje,takze je naozaj zlaty:))

mojaeni

ja mam tiez len fotky na tom DVD, aj nejake vytlacene, ale vsetko su skoro rovnake, lebo moja mala chce byt inkognito a stale ma na tvaricke ruky- toto nam robi stale:o), museli sme cakat a vystihnut ten okamzik, ked si ic dala prec a ani nebola otocena prilos vhodne, takze mam vacsinou len jej tvaricku z boku na fotkach.
Ja som v polovici 6mesiaca-2tyzden koncim. A zacinam sa zagulatovat nejak rychle.

simi13572

Mojaeni,ano bola som na 3d v Hc u Dr.Brestanskeho,mam aj fotky,kopec fotiek:))no my zaciname 5.mesiac,vsetko je na tom dvd perfektne zobrazene:))