ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

neviem,

nikto nikomu nic neprikazuje. a kazdy urobi ako mysli. je to jeho vec. ale ja tomu uz neverim. a to je zase moja vec.

ewitkaaa

no predstav si, ja keby som Dominika, bolo by mi uplne jedno co si kto mysli, je to kazdeho problem. A pri jej problemoch by som urcite nesnazila sa niekoho presvedcat ci som,alebo nie som skutocna. A na co by som sem pisala, ze kde lezim? Alebo niekto by to mal pisat? Ide o to asi, ze si zvedava, ci to je alebo nie je pravda,ale podla mna take dokazy aj tak nedostanes, tak to je jendo. JA yb som urcite take info neposkytovala, ani v Dominikinom mene, pretoze iba ona sama jedina s amoze rozodnut ci napise, kde lezala, nikto iny to za nu urobit nemoze.

neviem,

niet dovodu preco by sa to malo tajit. jediny dovod by bol, ak je pribeh vymysleny a niet nemocnice, kde by lezala. ak je pribeh pravdivy, aj sama by chcela, aby sa to zverejnilo. aby niektori ludia nemali pocit, ze jej zo vsetkych sil pomahali a niekto si z nich vystrelil. keby som bola dominika (skutocna), urcite by som urobila vsetko pre to, aby som ludi o tom presvedcila. kedze by som si vazila ich pomoc, nenechala by som ich v neistote. ale pravdu povediac prestavam mat aj posledne pochybnosti ci to je alebo nie je pravdive. lebo presne to som ocakavala, ze sa spusti reakcia na temu: "nepotrebujeme ziadne dokazy". pritom ak je to pravda, niet nic lahsieho ako hodit sem dokaz.

ewitkaaa

ja si nemyslim, ze by toto bol vymysleny pribeh. A nevidim ani dovod na to, aby s apisalo kde Dominika lezi, ved kto neveri, nech neveri a kto veri, tak bude verit aj nadalej. JA verim ze tento pribeh je pravdivy a drzim celej rodinke palce, aby to vsetko dobre dopadlo.

neviem,

miracle, nechapem preco pises, ze dominiku podrazame. keby si si precitala cely prispevok, dozvedela by si sa, ze iba piseme nas nazor a otvorene vyjadrujeme svoje pochybnosti. ak je pribeh pravdivy, jednoducho by sme sa mylili. myslim tym, ze by sa mylili ludia, ktorym sa to zda podozrive. to je vsetko. napokon - ak nas chcete presvedcit o tom, ze je to pravdive, je to velmi jednoduche: staci uviest nemocnicu kde dominika rodila a kde neskor lezala. vsetko sa da velmi lahko overit. niet nic jednoduchsie. ak su ti ludia (dominika, mato, melania) realni, najlahsie zo vsetkeho je sa o tom presvedcit. nemyslis? vyhovorky tykajuce sa zachovania diskretnosti a pod. su v tomto pripade uplne bezpredmetne, pretoze podla toho, co tu bolo popisane sa pribeh rozoberal od a po zet. niet uz co tajit. takze sa moze pristupit k definitivnemu odkrytiu kariet.

monica

Ach.. Ja si vobec nemyslim,ze by to bolo vymyslene.. Preboha koho by bavilo vymyslat takyto scenar a hrat ho tak dlho? A co by z toho mala? :O Ja jej verim!

ika2305

Pre Lenuliatko: Ďakujem krásne za odpoveď, takúto som veru nečakala. Je zaujímavé ako si tie bábätká vyberú čas, kedy chcú ísť medzi nás. Ono je to aj na niečo dobré, že prišla skôr, prekvapilo ťa to a nemala si čas sa vopred strachovať(myslím obavy tesne pred termínom). Vyčkávanie je asi najhoršie. Keď žena prenáša a už len čaká a čaká kedy sa bude bábätku chcieť ísť už von a stále nič. Gratulujem vám, že ste už rodičmi a hlavne tebe, lebo ty si ju nosila pod srdcom. Prajem ti nech je malička zdravá, to je to najdôležitejšie na svete, lebo lásku od vás určite dostane, pretože vaša alexandra (veľká :-)) je vysnívaným a milovaným bábätkom.

jancek 1

Liana hovoris z vlastnej skusenosti? Neni tomu tak davno,ked bolo normalne,ze sa ludia brali v 17-18 a dieta väcsinou zmeni zmyslanie a ked nie,tak ma pri sebe mamu a otca,aj ked je otazne,kedy sa clovek stava dospelym.Nech ta nezaraza to,ze sa tesim na pokracovanie,pretoze sa budem radsej tesit ako ich tu karhat a tvrdit,ze prichodom dietata na svet,ma zivot v prdeli,trochu silna kava.

liana...323

Jancek, zisti si ako žijú a dopadli deti, ktoré sa narodili v tom týždni ako Dominikina dcérka, aká dlhá cesta čakala ich rodičov, kým detičky vypiplali. Ako som už písala pred tým, dá sa to zvládnuť, ale cena je vysoká a hlavne riešia ju dospelí ľudia, nie deti. Mňa zase zarazilo, že píšeš, že sa tešíš na pokračovanie príbehu. Len sa teš. Dobre sa to číta, keď sa ťa to netýka, že?