ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

simi13572

zeny moje,ja sa len musim zmierit s tym,ze som tak moc pribrala,sice neviem z coho,bola som dnes na pohotovosti,vsetci tam krutili hlavou,nedokazali to pochopit,ale tak co uz somnou,asi som cudna

lenuliatko

ja som baby nemala strie do 7 mesiaca asi.a potom sa par objavilo.ale naozaj len par a masirujem si stale brucho aj cvicim aby zmizli.a miznu aj ked som neverila.takze je to ok.a celulitidu mam aj ja.ale pracujem natom :) este som mlada takze sa mi chce.ja som pribrala len 9 kil asi co je nato kolko som toho pozrala malo.velmi malo.a nepila som tolko vela vody.tak normalne jednu flasku lucky alebo drobceka.

simi13572

ele,tak ja si skusim kupit ten vibracny pas vibra belt,a uvidim,ci mi to pomoze aspon na tie stehna,ak nie,tak az po porode:)mas pravdu:)

ele

Nie :-)Ja som bola pred tehu velmi chudunka, no a teraz mi tie kila isli na zadok, preto mam taku celulitidu. Pouzivam to na rozmasirovanie-rozbitie tukovych buniek,vysledky zatial nevidim, no viac mi na tom bude zalezat po porode. Teraz mi je to jedno.. Mam obrovske brucho, takze nejak intenzivne cvicit nemozem a ani na dietu nepomyslim. Beriem to ako fakt. Som tehotna a telo sa mi meni... Co uz?

ele

na zadok a stehna kludne mozes:-) Ja som si myslela ze to je iba na brucho:-
) Ja tiez pouzivam masazny stroj na celulitidu na zadku.

simi13572

a preco si vlastne myslite,ze ten vibracny pas vibra belt je zly pre tehotne?ako to moze uskodit,ked to budem pouzivat iba na zadok a stehna

dd

simi, urcite si pohovor s doktorom o tej vahe..ja som sa napchavala aj sladkostami, priserme mi sli na chut, za den som niekedy zjedla aj 2-3napolitanky..ale jedla som aj veela ovocia, denne min.jeden-2 pomarance, mandarinky, strapce hrozna, zboznovala som tiez ananas a grepy, tie som tiez velakrat zjedla aj 2za den a pila som tiez tak 1,5-2litre vody a co sa tyka obedov, tak to som tiez papavala vsetko, co prislo pod ruku :)..
jufa - ja som do konca 8.mes.chodila do skoly - dochadzala som z domu na privat nejakych 100km, cize som si musela nosit ruksaciky s oblecenim a papanim..ale snazila som sa vzdy aby boli co najlahsie.bravala som si vzdy len tie uplne najnutnejsie veci..a asi tyzden pred porodom som pomahala nasim pri prerabani domu, ale nie nejake tazke prace :), len take podat hento, podrzat toto, doniest vodu, behala som denne hore dole 18schodami aj 10krat :)..v tom case sme byvali u nasich, takze ostatnymi pracami som sa nemusela nejak zatazovat..len som kdesi pocula, neviem, ci to je len taka bachorka, ze ked zena dviha vysoko ruky v tehu, tak ze vraj ma potom dieta obtocenu pupocnikovu snuru okolo krcku..neviem, co je na tom pravdy..auto som nesoferovala, lebo som dost nizka, takze by som nedociahla na pedale hadam uz aj v 5.-6.mes. :D

simi13572

no ja strie na brusku nemam,mam len krcove zily,ale kamaratka mi hovorila,ze ten lioton gel by mal pomoct,tak neviem,sak skusim