kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit

Príspevok v téme: kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit
laskonka

mam takyto problem. Pred necelymi 2 rokmi som sa rozisla po 6 rokoch s frajerom, teraz mam rok druheho, vsetko je super, v posteli si rozumieme, spime spolu takmer kazdy den. Pred necelym mesiacom som zacala brat antiku, 2 tyzdne po jej uzivani som sa vyspala s tym byvalym, bola to moja prva nevera, dufam ze aj posledna, nejako sa to zvrtlo a on sa do mna spravil. So sucasnym priatelom sme vtedy este davali pozor, ak by tabl. este nefungovali, ale tiez to bolo sem-tam len tak tak. Teraz som na 99% tehotna a neviem s kym. Nemozem si to nechat ak je to byvaly, je totiz cernoch a to by som asi neutajila. Co mam robit, ako zistit kto je otec ked hned na druhy den som spala s mojim priatelom, ako to hned zistit. A co potrat, boli to, je to nebezpecne pre buduce otehotnenie? prosim poradte kto nieco viete, moc dakujem

neva

peter m. prestan, toto sem naozaj nepatrí. Ak niekto potrebuje pomoc, tak sa snaz pomôcť.
Ak bude písať, že vynadajte mi, tak potom nadávaj.

jajka001

ak si naozaj tehotna, aj tak nezistis cie to je kym sa to nenarodi. chces mat nemanzelske dieta? pretoze priatel ta aj tak opusti. neveru by ti mozno odpustil, ale cudzie dieta tazko. takze sa rozhodni, ci to dieta chces alebo nie. ak si ho nechas, a je priatelovo, mozno sa k tebe vrati, ak ti odpusti. ak je expriatelove, budes s nim sama urcite. ale je to aj tvoje dieta. ak pojdes na potrat a ostanes neplodna, budes to lutovat, ze si si ho mohla nechat.

neva

spýtaj sa gynekologa aký má nazor na to, že počas užívania HAK by si zostala tehotná a testy Ti to tak skoro potvrdili. www.antikoncepcia.com odpovie Ti za pár hodín.

neva

Takže ešte raz, HAK si začala užívať pred necelým mesiacom, píšeš, že už Ti mešká - to sa mi nezdá meškaním, a podľa testu si tehotná. Napadla ma myšlienka, či si náhodou už tehotná nezačala užívať HAK. Ten posledný menzes bol normálny, nebol nejaký iný-zvláštny?

laskonka

a co by ste robili na mojom mieste keby sa tehotenstvo potvrdilo a neviete s kym? Ak by to bolo byvaleho, s tym urcite byt nechcem, on ani deti nechce a nedokazem prist o sucasneho priatela, toho az moc milujem a on mna tiez a toto by ho zabilo keby vedel a potvrdilo sa to, keby to bolo jeho, neni ziadny problem, on deti chce a ako otca si ho viem predstavit, co by ste robili?