Mozem este vyrast?

Príspevok v téme: Mozem este vyrast?
kwa

ahojte, mam 21 a meriam 163 cm. Viem , ze sa hovori, ze dievcata rastu do 18 rokov max, ale chcem sa spytat ci nie je nejaka moznost ,zeby som este podrastla aspon 2-3 cm.Poradte mi prosim.chcela som ist obvodnemu lekarovi, no citim sa trapne, ze uz mam tolko rokov a chcem vyrast. No myslim na to asi kazdy den, priatel ma 195 cm a uz ma to deprimuje. Ale nejde len o to, o vsetko, ze mi je vsetko dlhe, kila su na mne viac vidiet (58kg) a ... neviem sa s tym zmierit, moc chcem podrast , aspon o kusok...

G.I.

Kazdy sa zomna smeje ze som Maly mam len 12 :P hehe asi ze vyrastiem ja wiem ale kazdy su vecji nez ja tak to je ten problem co mam robyt ?? heheh :PPP

kwa

Ja myslim skor tak ze podrast, nie sama od sbea, len ci na to nie je nejaky pripravok , injekcie alebo tak, od lekara...

kwa

Rada by som..no moc toho nezjem ale mame v rodine stitnu zlazu, tak to mam obmedzene... :-(( asi viacej neschudnem-nikdy...minule leto som mala sice 55 ale to som fakt jedla iba zavarane ovocie alebo delenu stravu, vydrzala som 2 mesiace ale bolo to trapenie, bo som jedla velmi male mnozstva a vlastne skoro nic. Co uz teda,ked neporastiem , budem stale takato.. aj chodim cvicit a tak, no to mi len spevnilo postavu a mam tolko kg kolko mam, pred dvomi rokmi som mavala 63 tak som zacala civcit. no ked som mala 55 som bola uplne stastna ale dietovat uz nechcem tak silno.preto ma trapi vyska.

kikulka

no ja mám 20 rokov,o 2 mesiace 21 a 159 cm a úprimne ti poviem,pochybujem,či ty alebo ja ešte vyrastieme...jednoducho sa s tým zmier