Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?

Príspevok v téme: Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?
liliannna

Ahojte, chcela by som poprosiť Vás..ženy, dievčatá, mužov..o názor alebo malú radu.Mám takmer 2 ročný vzťah, chalan pracuje na opačnej strane SR, do mesiaca sme spolu aktívne cca 9-10 dní, ale v telefonickom kontakte sme dennodenne...Niekedy sa ale správa dosť zvláštne, je zamyslený a v určitých situáciách sa správa inak ako by som to ja, dievča, od svojho priateľa očakávala..patrí síce medzi tie ,,chladnejšie,, typy mužov, neviem či je unavený z práce, lebo veľa pracuje..avšak keď sme spolu tak lásku dáva najavo, ale v tom je ten háčik a tomu nerozumiem...či sme my ženy také, že chceme byť u muža vždy na prvom mieste, a o to naviac aby to aj prejavoval, alebo či muži nevedia dať najavo city tak, ako by to partnerka od nich očakávala...napíšte mi prosím Váš názor, ja som už z toho zmätená, neviem čo si mám o tom myslieť,rozmýšlam nad tým všelijako...ďakujem za každý názor..

meForMe

ahoj,necitala som predosle prispevky tak ten moj sa mozno bude opakovat..
zistila som ze moj vztah uz nema zmysel ked som bola stastna mimo neho..uz ked som sa nanho netesila,ked som si zacala podvedome a neskor aj vedome planovat veci,prazdniny bez neho..ked som stretla kamaratov a s nimi som sa smiala a s nim uz nie..
teraz ked sme sa rozisli,chodievam viac do mesta na koncerty a som fakt stastna,lebo bez neho zazivam veci co by som s nim nikdy nie..

ja*

No ja som mu povedala , že mi to vadí. A on že, čo je na tom, že ona sa potrebuje len vykecať, lebo nikoho nemá a tak....

jatymi12

ja - mám z toho pocit, prepáč ale to je len môj pocit, že sa asi niečo medzi nimi deje - ale pozor to neznamená, že ťa podvádza...Asi sú si sympatický..Ja byť na tvojom mieste, tak ho postavím pred hotovú vec. Nech Ti povie o čo ide. Aj keď to bude možno zlá správa, ale radšej keď budeš o tom vedieť, akoby sa oni ľúbili a nechceli ti o tom povedať len aby ťa nezranili. No a možno si naozaj len dobre rozumejú a dobre sa im spolu kecá. Možno keby ste išli všetci traja niekde von posedieť, tak by si bola múdrejšia. Možno by ti povedali niečo alebo by si videla ako sa správajú...Držím ti palce aby to bolo dobré a aby si bola šťastná

ja*

Ano, muži berú vzťah inak ako ženy. A to tým spôsobom, že muž môže všetko a žena nie. Samozrejme česť výnimkám, ale tých je málo.... Čo by ste mi poradili? Je to normálne? Nepáčia sa mi tie časté telefonáty so spolužiačkou, zdajú sa mi prehnané. Neskoro v noci.... Ani mne toľko nevolá ako jej.

jatymi12

inkubátor - a tí muži ktorý týrajú svoje ženy, žiarlia, bijú, ponižujú, osočujú, a pred všetkými sa robia že sú milujúci manželia a otcovia a v skútočnosti sú hnusní egoisti... Za to že ty máš názor na všetky ženy už nemusíš byť aj ty najlepší...Keď máš taký problém, tak sa vzdaj všetkých žien, keď si taký super, tak ich nepotrebuješ...A kde máš problém...A ešte tu píšeš že aké sú tu témy a o čom sa tu ženy bavia...A ty čo si napísal...Ako ťa týra žena...No tak to isté tu môžme písať aj my... No len si všimni že ty si jeden z menšiny chlapov, ktorý sa tu sťažuje, tak že to asi niečo o mužoch svedčí nie...

schelby

inkubator ale to ci pises o zenach presne to iste robia aj chlapi!!!! Zamysli sa nad tym, napriklad ja nie som taka, ze by som chcela prachaca, a keby som ho aj mala, tak ma nezaujimaju jeho peniaze,lebo je pod moju uroven, aby si ma niekto vydrziaval, ked som zdrava a inteligentna a mozem a som schopna si zarobit na seba sama. Prachaci tiez nie su ziadna vyhra, peniaze dost menia charakter cloveka. Mala som moznost to vidiet vo viacerych pripadoch, takze nie vsetky zeny su take, ze by sli len po prachoch. Btw, su aj muzi ktori lovia vyslovene prachate zeny, len sa o tom nehovori a mozno prave preto, ze viac su na vyslini pani podnikatelia a prachaci muzi. Dalsia vec s tym pozeranim. Ako nehnevaj sa,ale ak mam priatela, tak pre man za mna nech sa pozera kam chce, ale napriklad keby sme sli spolu poulici a on by sa este otocil za inou zenou, tak by mi to vadilo. Uz som jedneho takeho mala, a stacilo mi, je to ponizujuce, ako ani ja by som sa neotacala za chlapmi aj keby boli neviem aki. Ved je to normlane ze chlap s apozrie, ale moze to robit tak,aby to nebolo okate,alebo v nepritomnosti partnerky. Ked som to vtedy zacala tomu chlapovi vracat, to co robil on, ze som sa obzerala za muzmi, tak uz som boal ta najhorsia- takze vysledok- chlapi mozu a zeny nie? Presne to iste. Pisem vsetko vo vseobecnosti. S tym telefonovanim. Neviem ci by ti bolo prijemne, keby tvoja partnerka komunikovala s nejakym chlapom pomaly viac ako s tebou o hociktorej nocnej ci dennej hodine, ale to je jedno,lebo kto ma rad ma nejaku tu ziarlivost v sebe a strach ze toho druheho stratim, tak je clovek obozretny a dava si pozor. MNe osobne nevadi, ak parter komunikuje s opacnym pohlavim, predsa aj ja mam asi 99% kamosov muzov a vadilo by mi,ak by boli nejake namietky na moju komunikaciu s nimi. Ale tie telefonaty su tiez diskutabilne, co je v ramci normy. A s tym hrabanim v mobile? Tak to fakt nerobia iba zeny, robia to aj muzi. Aj ked som toho nazoru, ze kazdy ma pravo na svoje sukromie, ale na druhej strane ake tam clovek nema nieco co by mal skryvat, tak by mu to mohlo byt jedno. Tiez som zazila,ze som priatelovi nesla nikdy do telefonu, a on ked mi prisla len sms hned vzal telefona cital mi moje veci. Mne to vadilo uz len z toho dovodu, ze by som si to mohla apson prva precitat a keby sa spytal povedala by som o co islo, nie je problem. Ale poznam x parov, kde chlap sa hrabe v mobile a zena nie. TAkze neviem z kadial to mas, ze len zeny roia taketo veci. Neviem ci zijes v realnom svete,ale vidim, ze asi vsetci muzi si myslia ze zeny su hlupe sliepky a ze len oni robia chyby a pani muzi su dokonali. Ale to je daleko od reality. TAk neviem preco hadzes vsetku spinu len na zeny. Moj posledny vztah bol s prachacom, ktory jasne, nevravim ze mi niektore veci nezafinancoval, ale ja v ramci svojich financnych moznosti som mu financovala viac, o pana bolo postarane, vdy bol nakrmeny, mal vsetko, co mu clovek videl na ociach. Doveru,lasku vsetko. A zacal to cele zneuzivat, moju pomoc, vsetko. A ano mas pravdu som hlupa zena sliepka, lebo som si nenechala od neho ani obed zaplatit, ani kino zaplatit, za vsetko som mu dala peniaze, lebo som mu nechcela ostat nic dlzna. A bola som sprosta, ze som ho mala rada, bola pre neho oporou a vsetkym a on sa zachoval ako svina, teraz to lutujem. TAk laskavo nehadz vsetku spinu na zeny, lebo su aj chlapi svine, ale za tonebudem hadzat vsetkych do jedneho vreca. Uz by si sa mohol naucit rozoznavat ludi nie na muzov a zeny. Kazdy clovek je iny. Jedine co je, ze zeny byvaju niekedy ovela citlivejsie ako muzi a jasne ze prezivaju aj vztah inak ako chlapi, ved to je normlane. Ale nemyslim si ze veci ktore pises su zalezitostou iba jedneho pohlavia, je to poriadna somarina! Nikto nemoze pykat za niekoho ineho, kazdy nech pyka sam za seba a za svoje ciny a chyby a nie preto, ze je muz alebo zena. Je to uzkorpse takto pozerat na celu problematiku.

inkubator

Poyrite sa na toto forum, alebo staci do tejto temy. Clovek moze komunikovat kedy chce, o com chce a s hocikym. Pozerat sa takisto moze kam chce, kedy chce. Kebz ste cicusky poznali aspon trochu poznali zakladne pravo, tak by ste tu asi nevypisovali kaydu druhu temu o tom , ako sa niekto pozera tam kam nechcete, alebo telefonuje s niekym inym a uz vobec bz ste sa mu nehrabali v mobile, alebo v satach, lebo je to nedovolene uzivanie cudzej veci, alebo ako dalej uz nemozete, pretoze suseda vam nieco povedala, co sa vam nepacilo. Tem o tom jak ste so sebou nespokojne a mzslite len na seba je tu asi 90%.
Svoje komplexy si holt musite riesit nejak inak, ako obvinovat zo svojich problemov stale niekoho ineho.

jatymi12

A vieš čo, to neznamená, že keď si ty nemal šťastie na dobré ženy, tak že všetky sme potvory...Ja nevravím, že napríklad ja som svätá a najlepšia, každý máme svoje chyby. Ale tak ako ja som mala veľmi zlé skúsenosti s mužom, ale som nerobila také závery že všetci ste na nič. Dokonca som s ním stále - odpustila som mu a dúfam, že to už nikdy nespraví. Treba dávať ľuďom šancu... a snažiť sa byť dobrími ľuďmi. Držim Ti palce, aby sa Ti už začalo dariť v živote a aby si mal aj trošku milšie slová pre naše pohlavie.

inkubator

Vsetky moje zeny boli take. Tu co mam teraz som dokonca obvinil z psychickeho tyrania-domaceho nasilia. Hrabala sa mi stale v mobile bez toho, aby som jej to dovolil...