potrebujem odbornika, nie vestca.... spanok - sny

Príspevok v téme: potrebujem odbornika, nie vestca.... spanok - sny
moniqa87

obraciam sa na vas s problemom, ktory sa ma ako kliest drzi uz druhy tyzden...
kazdy vecer zaspavam uplne bez problemov a spavam zhruba 7 hodin, vecer ma uz chyta mikrospanok, takze so zaspavanim urcite problem nemam, moj problem je inde...
ide o to, ze uz zhruba ten druhy tyzden mam v kuse kazdu noc sny (ani si ich poriadne nepamatam, ved vas nejdem ani ziadat o vyklad), nie su ani rovnake ani sa mi nejak nevryvaju do pamate, takze su pre mna v podstate bezvyznamne, lenze problem je v tom, ze rano sa zobudim a som tak isto znicena ako ked som si vecer lahla do postele, mikrospanok uz mavam aj rano dlhu dobu, kym sa nejakym stylom nezabehnem, ale stale som znicena... v podstate ako yb ma tie sny okradali o spanok... co mam robit aby som to zlepsila, vie mi vobec niekto poradit? teda ja tak trocha tusim v com je problem, ale najprv si chcem vypocut nazor niekoho skusenejsieho, pretoze ten "problem" neodstranim a ani odstanit nechcem...
vopred dakujem, ze ste sa vobec unuvali toto citat

vecernica

aj ja neveim vypnut a relaxovat,, obdivujem muzov ,ten moj partner, kukne na hodiny povie 10 hod idem spat a zaspi do 1 min..ja musim citat "nuklearnu" fyziku a vsetko mozne aby som zrelaxovala od problemov. Vraj sa to treba naucit, vypnut a to je pravda aj tak tym myslenim dokola nic nevyriesim a najma pred spanim.ist si zabehat je dobyr napad,ale napr mne pohol kedysi aj velmi pes, ist proste pred spanim von, alebo si zacicit .Prote si povedz pred spanim nemyslim, aspon 2 hodiny a vypni

mirka 23

Lizanka, tak to je zaujímavé. Ani mi také nehovor, lebo sa mi bude snívať.
Ale je pravda, že takéto bytosti sa púšťajú do slabších ľudí. Napr. môjmu manželovi sa nič nesníva.

lizanka

kamoske som na narodky kupila cca 2 mesiace dozadu knihu Psychická obrana(vsetko o posadnuti, urieknuti a pod.) tam sa pisalo nieco v tom zmysle, ze ked ta trapia tazke sny a budis sa dolamana, je mozne, ze nejaka nestastna dusa, ktora odisla predcasne a nevie sa s tym zmierit, skusa doriesit svoje zalezitosti prostrednictvom teba v spanku. co je natom pravdy neviem.

???

skuste nieco pred spanim, nejake bylinkove caje na upokojenie mysle, teraz ma nenapada ale snad vam niekto este napise, myslim ze napr. medovka

mirka 23

No tak tento problém mám aj ja. A mojim problémom je tiež škola a myslím že až do skončenia štúdia to iné nebude. Cez noc mávam aj 5 snov a pamätám si tak tri, večer ma nebaví zaspávať, lebo viem že sa mi bude snívať kopu hlúpostí.

moniqa87

a inak pardon, ze som vcera neodpisala... hned som isla prec, nejaka robota a potom spat a dostala som sa sem az teraz

moniqa87

no ten tuseny problem je v tom, ze chodim do skoly, tento semester mam mimoriadne narocny aj na pocet prednetov a aj na straveny cas v skole, domov sa vraciam zasadne az vo vecernych hodinach a na hodinach spracovavam vela myslienok, kedze mam svoju skolu rada, tak sa tymi vecami zaoberam v svojej mysli aj ked v podstate ani nemusim, tj nejdem si to tam len odsediat a bodka proste si to v mysli este rozoberam, a zrejme je to take mnozstvo, ze sa mi to potom prelina do snov....
no vztahy, s mamou si nevychadzame uz davno a toto sa zacalo navratom do skoly... teda by som rada nejaku radu ako sa do toho zabehnut bez takychto nasledkov