Zamĺknutý potrat 3x (missed ab.)

Príspevok v téme: Zamĺknutý potrat 3x (missed ab.)
dada

máte prosím vás niektorá skúsenosti s týmto problémom?
Ja by som chcela strašne bábätko... ale po troch neúspešných pokusoch mám obavy či sa bábätko ešte môže narodiť zdravé... samozrejme musím absolvovať všetky vyšetrenia, a som zvedavá či nájdu nejakú príčinu ... ale veľmi ma zaujíma či sa niektorej z vás podarilo ešte porodiť zdravé bábätko ... a čo všetko ste museli absolvovať.

Ja som zhrozená z toho zdravotníctva. Oni nás berú ako na páse...
tretí krát ? no to by sme už mali urobiť aj nejaké vyšetrenia že prečo ...
no proste nemám ani veľmi chuť sa o tom baviť, nikto vám nič nepovie... nikto nič nevie... no čo vám poviem ...
ženy prosím vás dajte mi vedieť ak ste to niektorá na vlastnej koži zažila.

dada

lydus... a keď to dávali na histológiu zistili ti trebar aspon pohlavie alebo niečo také...
mne nezistili nic...
lebo sa vraj moze stat ze nemozem napriklad donosit chlapcov, lebo doma mám takmer 12ročnú dceru a potom to už nešlo

lyda

Dadi, presne takú istú skúsenosť mám aj ja, 2x spontánny potrat a moja kamoška je práve na PN tiež s rovnakým problémom. Keď som sa pýtala svojho lekára, že "prečo sa to stáva, a keďže jedno bábätko ešte chceme a či sa nedá pri budúcom tehotenstve nejako tomu vyhnúť, tak mi povedal, že každé tehotenstvo je iné, že s tým sa nedá nič robiť... Pri potrate som prišla do nemocnice v noci o 3-tej a dávali ma do poriadku až okolo 12-tej na obed... Tiež mi nikto nie nepovedal. Je to naozaj na nervy v taký čas... Takže určite je nás veľa s podobnými skúsenosťami.