ako dalej????????????

Príspevok v téme: ako dalej????????????
linda98

Ludia poradte mi ako dalej....
Uz to trva veeela rokov co sa moja mama raidne zmenila ...prv ked som chodila len na zakladnu to bolo super stale sme si rozumel smiali sa, rozpravali sa , no a potom stredna to uz islo dole vodou moja segra zacala pracovat a vycitat ze nas zivi kecat somariny na mna mamine a jednoducho sa da povedat ze sa jej podarilo znicit nas pekny vstah...no a teraz uz ani neviem...nemozem sa s maminou ani poriadne pozhovarat moja segra je vzdy ta najlepsia pre vsetkych a ja ta co nikdy nic nevedela pretoze to co som robila ja to sa nikdy nevidelo a ak sa aj videlo hned sa to zabudlo...
Ked to mam strucne popisat moja mama ma ma aj ked mam uz 29rokov stale za h..
prepacte za virazale inak sa to ani povedat neda..som zufala lebo mam svoju maminu ozaj rada a velmi mirobi zle ked sa s nou nemozem vyrozpravat...co mam robit??????? :(

hmmmmmmmmm

urob pekne rodinne posedenie u teba, uvar obed,upec mucnik a potom pri kavicke si to vysvetlite.neverim,ze sestra je taka kruta, co tym sledovala?ziskat maminu priazen?alebo to robila z nejakej frustracie?verim,ze sa ti podari najst cestu ako k mamine tak aj k sestre spat.ved ste rodina, kto iny by mal drzat spolu??kludne daj najavo, ako ta ich nevsimavost, popripade ich hlasky rania.alebo zorganizuj nejaky pekny dovolenkovy vikend,a mamina pochopi,ze uz nie si neschopne dievcatko.len tak na okraj, aky ma vztah k vnucke a k tvojmu manzelovi?

linda98

Mam super manzela a super dietatko ale mamu hadam kazdy potrabuje a mne je strasne ked sa nemozem snou pozhovarat tak ako by som chcela
vobec ju nezaujima ked jej hovorim o mojich problemoch ci uz zdravotnych alebo inych ale o mojej sestre bude stale hovorita ke je chuda a kolko ma roboty a trapenia a....no proste nechapem lebo moja sestra vobec neni n anu prijemna a aj tak ju ma radsej neviem preco ...niesom ziarliva na nu ale mne tiez chyba mile slovo
ako asi kazdemu nie????

linda98

praveze nie uz 6rokov nebyvam s nou.
som vydata a mam jedno dieta
ale aj ked je na chvilku dobra znova to pokazi nejakou blbou hlaskou s ktorej mi je skor do placu