RNG

RNG

zdrave stravovanie neznamena, ze nemas v tele nejaku nakazu, zamorenie alebo zle travenie.
To vsetko sa da adresovat aj bez pouzitia liekov a chemikalii.
Na rozne tieto som uz pisal dost, vyhladaj si to vyhladavacom alebo na Google.sk pod RNG, travenie, seborhea, koza a podobne.

prispevok.

dakujem zuzankayy,a le ja som v doplnkoch uplny zaciatocnik, tak by mi pomohlo keby mi RNG odporucil presny postup a davkovanie:) tak snad sem pride

Otazka: RNG, dufam ze sa tu zastavis:)Takze mam velmi suchu pokozku na celom tele, uz par rokov, skusala som aj kokosovy olej(trchu sa to zlepsilo) aj kremy, telove mlieka z lekarne ale nepomohli mi. Pokozka je na niektorych miestach az supinata. Kedze pripravky na vonkajsie pouzitie nepomahaju, asi je to problem vnutorny, nevies mi teda odporucit doplnky, alebo nejaky sposob liecby? Stravujem sa zdravo, aj pitny rezim mam pravidelny/voda,zeleny caj/. Dakujem:)

Well

prispevok....atopicka dermatitida???
U lekara si nebola??
Zvaz liecbu....

alergických ochorení (polynóza, bronchiálna astma, atopická dermatitída), chronickej recidivujúcej bakteriálnej a vírusovej infekcie s komplikáciami;

Čítajte viac: primar.sme.sk

prispevok.

RNG, dufam ze sa tu zastavis:)Takze mam velmi suchu pokozku na celom tele, uz par rokov, skusala som aj kokosovy olej(trchu sa to zlepsilo) aj kremy, telove mlieka z lekarne ale nepomohli mi. Pokozka je na niektorych miestach az supinata. Kedze pripravky na vonkajsie pouzitie nepomahaju, asi je to problem vnutorny, nevies mi teda odporucit doplnky, alebo nejaky sposob liecby? Stravujem sa zdravo, aj pitny rezim mam pravidelny/voda,zeleny caj/. Dakujem:)

RNG

Abu som nezabudol na poskodene nervy treba materialy na regeneraciu=zahojenie a to je hlavne v rybacom oleji a koncentratoch s vysokym obsahom EPA a DHA(potrebne asi 1 gram DHA denne co je v 6 az 12 gramoch rybacieho oleja=lyzica)

RNG

moze to byt zablokovana nejaka dolezita cieva alebo zapaleny nerv.
Proti blokade ciev su rozne enzymi, od bromelainu az po velmi ucinne nattokinazu(2000 FU) a serrapeptazu(60 000 jednotiek). Ucinok je za 2 hodiny a trva asi 6-8 hodin.
Na nervove zapaly treba protizapalove(curcumin, bromelain,GLA, boswelin) ale hlavne je treba potlacit pricinu, co su obvykle vzdy virusy, ktore mame v nasom tele stale(herpesy, ebv, cmv...) a to antiviralnymi:
opakujem este raz. lebo sa zda, ze ludia nepocuvaju moje trubenie, ze virusy sposobuju coraz viac problemov:

kazdemu odporucam brat
zinok, selen a probiotika s obsahom Lactobacilus Bulgaricus) a vitaminy C a E.
Ked to nestaci, tak L-lysin, aloe vera,echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a najsilnejsi nakoniec, chaparal