pozor!

kontrola

kontroly vsade funguju asi tak, ze ak to vyslovene nezabije, tak ak zaplatia skodlivy tovar prejde. prachy su prachy. otras

gater

Mama uvarila na obed fazulovu polievku. Mam ju rad a tesil som sa kedy pridem z prace a dam si plny tanier.. Polievka bola taka ako vzdy..velmi dobra ale ta fazula ako keby bola pestovana niekde na smetisku a zalievana olejom z motora... Nikto tu fazulu nejedol. O par dni som pocul,ze aj nejaka fazula skodi zdraviu. j

katka26

Važení ... take sprosste keci ako napr. k nam sa nic zakazane nedostane si nechajte pre niekoho ineho, informator ma pravdu ...!!!!! KONTROLNE URADY NESTIHAJU VSETKO KONTROLOVAT STE SPADLI ZO SLIVKY ALEBO CO??? JENONSENS VSTEKYP OTRAVINY A VYROBKY A AJ TOVAR AKO TAKY SKONTroloVAT, JE PLNO VECI? CO PrEDAVAJU NA CIERNO, CO NAPRIKLAD NESLO KONtrolOU, LEN TAKY MELAMIN, V OKOLI V CECHACH, MADARSKU, SU NA VYSSEJ UrOVNI AKO MY A MALI HO! To len pre priklad .... aj v LIDLI bol syr nie tak savno, ZIVOTU OHROZUJUCI, potom ho stahovali tak sa uz konecne obzrite okolo seba a nenadavajte hned cloveku ktory ked tak len informaciou pomoze .... neviem presne ako je to s tými zemiakmi, to neviem, ale vo vseobecnosti NEMATE PRAVDU!!

informator

Nasa krajina je na prvom mieste co do kontrol... Ale mal by si vediet,ze pred par rokmi v Kosiciach bola zavadna voda ktoru pozivali nic netusiaci starsi,mladsi aj najmladsi...o tom vedeli len ludia co sa zaoberali rozborom a pravda ich okruh... Mne je jedno ci si das pol alebo i tri kg zemiakovej kase na obed,ked ti narastie z toho hlava alebo v tvojom krvnom obraze sa ukaze nieco zle ja urcite nic nebudem robit... Napisal som to lebo ma informovali a bol by som nerad keby si nejake dieta alebo aj jeho rodic poskodili.

usiko

no zase sprostost, ved jak inak...vsetky veci su tu prisne kontrolovane EU normami, keby si mal obchod, vedel by si, ze Soi a hygiena nepusti...tak netrep....k nam sa nic nedostane, co by nam uskodilo....