Padanie vlasov

Príspevok v téme: Padanie vlasov
narcisova:-)

Budem rada, ak mi odpoviete na moje otazky, bo si uz neviem rady. Posledneho pol roka som neprimerane schudla az tak, ze mi zacali vynechavat kramy..samozrejme, ze sa chystam doktorovi, pretoze pribrat sa mi prilis nedari. lenze mi aj zacali hodne padat vlasy. nemyslim si, ze je to nedostatkom vitaminov..moze to mat suvis s tym, ze nemam ani menstruaciu?a kym ju opat nedostanem, asi ani vlasy rast nezacnu,hoci pouzivam vselijake pripravky a tabletky, ze? no len som sa chcela utvrdit, lebo ma to uz fakt desi. a hned sa aj pytam,ci ste mali s vlasmi podobne problemy a ci sa vam to po liecbe zlepsilo. Velmi dakujem za odpovede

narcisova:-)

ajka2: tak to mas pravdu, uz polroka trpim syndromom leniveho hrubeho creva..mala som aj lieky, ale nepomohli..zevraj to mozem mat aj zo stresu.

zufala

mno aj ja som bola na tej inekcii pred tyzdnom a sstale som krami nedostala .. krami som nemala 5 mesiacov.. boze dufam ze sa mi do teho este ostavajuceho tydna ukazu .. bo ked ne tak ja neviem :(.. a to ti dal tu antikoncepciu s polu z tu inekciu ? ci az neskor? .. a zmenila si pocas teho nejak sravu? mne povedal ze mam zacat normalne jest ..a ze ked ne meso ako take .tak spon ryby ze sem tam by som mala . ze bod ked nie tak mi to bude stale raplovat :( neviem :(

ajka2

kocky a nebude problem v niecom inom? myslim, ze to padanie vlasov je uz len dosledok a takisto,ze nemate menstruaciu. skuste hladat problem preco ste schudli, podla problem musite mat inde.nemate aj ine tazkosti, napr. s travenim?

zuzulicka

čaute, aj ja mam ten problem, vlasy..aj mne padaju ako besne,dokonca sa bojim že budem ako fantomas, lekar mi predpisal hormonalku na vlasy, no neviem neviem ako to dopadne

LuSyLa

vyvolavacka to je vyvolavacia injekcia mne ju pichli prvi krat a setricka mi povedala ze ked do dvoch tyzdnoch nedostanem mam prist znova dostala som krami ale na druhy mesiac zas nic tak som isla znova zas mi pichli a gynkolog mi predpisal antikoncepciu ze mam zacat brat v ten den ked dostanem krami

LuSyLa

no ja som tiez strasne nestastna strasne mi padaju vlasy este nikdy mi tak nepadali neviem co mam uz robyt beriem aj vitaminy zinkosel a vitamiin d sice mam krami ale pred tym som nemala isla som ku gynekolgovy ten mi pichol vyvolavacku a zacala som brat antikoncepciu trilquar od vtedy mam krami uplne presne len neviem ci to bude aj tak ked prestanem brat beriem posledne balenie tak som zvedava ci potom dostanem alebo budem musiet brat aj nadalej. a jem toho viac nez dost si myslim.