ach tie hormony!!!!!!!!!!!!!!!! :-((

Príspevok v téme: ach tie hormony!!!!!!!!!!!!!!!! :-((
miroslavka

AHOJTE BABY,
mám problém,ktorý ma dosť trápi. Prvú menštruáciu som dostala v 12 rokoch.V začiatkoch bola nepravidelná,niekedy som ju mala 2x v mesiaci, inokedy mi zase 2 mesiace meskala.Avšak pripisovala som to tomu,že ešte potrebujem trošku vyzrieť a že po čase sa to upraví samo. Menštruujem už 8 rokov,no nezmenilo sa to.Je stále nepravidelná. Navštívila som teda gynekológa. Ten mi oznámil, že sa v čase menštruácie mám dostaviť na odber krvi a podľa výsledkov testov mi predpíše hormóny-že vraj moja nepravidelná menštruácia je spôsobená nadbytkom mužských hormónov.Je tu medzi vami taká,ktorá má podobný problém? najväčší strach mám z toho, že sa to odzrkadlí na mojej plodnost! Čo ak nebudem môcť mať detičky? Som z toho smutná.

igua

no...ja som mam ten isty problem ako ty..ze mam nepravidelnu menstruaciu s dlhymi cyklami. akurat ze na testoch mi nic nezistili. vsetky hormony mam v poriadku. netusim co mi je. doktor mi len povedal, ze mam anovulacne cykly. pisala som sem do poradne, tak som zvedava, ci mi niekto poradi.
vidis, ty aspon vies, z coho to mas.