Cakam babo a nehanbim sa zato:)

Príspevok v téme: Cakam babo a nehanbim sa zato:)
lucyinka

ahojte, mam 16teda v auguste tohto roku som mala viem ze som primlada..
s mojim priatelom sme mali vztah 3roky cize od uplnych deti..on ma teraz 19...
koncom augusta sme sa rozisli pretoze ma podviedol s inou sice som mu odpustila ale on sa mi nedokazal pozriet uz do oci...nedavno som zistila ze cakam babetko..a jediny s kym ho mozem cakat je moj priatel,,hned ako som sa to dozvedela sommu to dala vedeit, o pr dni za jeho podpory aj rodicom mojim aj jeho..vzali to dost zle hnevali sa nas..teda moji rodicia sa dodnes aj hnevaju..par ludi z mojho okolia tvrdi ze nie som normalna ani ja ani on ked to babetko nechceme dat prec...
najdem tu nejaku "spriaznenu" dusu? maminku/tehulku v mladom veku?:)
dakujem Lucka:)

marcela78

lenuliatko...tak dakujem za povzbudive slova isto sa niekto najde snad :-) a drzim palce a vela porozumienia aj tebe

majka_

LUCKA, nepoznam ta sice, ale uz vopred viem, ze si super zena. a vies preco? lebo kopa ludi v tvojej situacii by uz hned rozmyslali o potrate a pod. ALE TY SI SA ROZHODLA DAT TOMUTO DIETATKU ZIVOT. fakt... klobuk dole pred tebou :o)

lenuliatko

tak to je hrozne smutne:( nezazila som nic take takze neviem ake to je.ja som s vydavala pred rokom.po4.mesiacoch som otehotnela.nemali sme problem stym ci ho chceme ci nie.proste sme sa rozhodli ze s aonho budeme pokusat a podarilo sa.ale ved snad si najdes niekoho este.ved si mlada a mozno po roku cas rany zahoji aj ked nie uplne to chapem.ale uvidis ze to preboli.drzim palceky

marcela78

nie uz sme od seba vyse roka a uz mame po rozvode.. bola tam nevera a vzajomne odcudzenie ja som uz od 24 tuzila po dietati on nechcel ze chcel vybudovat zazemie (teraz nam to je na dve veci)..Rozviedli sme sa a po pol roku mu to dopálilo a lutoval no ja som mala obrovske zdravotne problemy koli stresu a viem ze by som mu nikdy neodpustila.. z velkej lasky zostali spomienky... a obrovsky blok - vies nepripustis si k telu uz velmi muzov bojis sa

marcela78

no odvazne ale tak troska zavidim... stale sme s manzelom odkladali dieta boli sme spolu 10 rokov - kariera bola na prvom mieste a stroskotalo to...ja mam 30 a obrovsku tuzbu po dietati ...vela stastia mlade mamicky

[zruseny12]

Lucka,nemas sa zaco
hanbit...je pravda,ze si primlada na dieta,ale to zalezi len na vas dvoch...ked ste schopny sa o dieta postarat a chcete to dieta...je to len vasa vec...vela stastia vam prajem...

foa

Lucka, nase slovensko je plne predsudkov a konzervativnych ludi. Neboj sa! Dieta je dar. Bude to krasne. Mozno tvoj vztah nebude fungovat, ale zivot ide stale dopredu. Velmi ti drzim palce, nech vsetko vyjde tak ako ma. A tie moralne reci si nevsimaj. Bude to tazke, ale nevzdavaj to!:)